Wpis z mikrobloga

A konkurencja jest żadna, bo lidlomix ma o wiele mniej opcji od termomixa i de facto poza ceną nie ma za bardzo czym z nim konkurować.


@GrammarNazi: 90% użytkowników nie wykorzystuje 100% funkcji Thermomixa.
Więc wystarczyłby im Lidlomix. Bo różnice wielkie nie są, a na pewno nie tak krytyczne, by rozważając takie urządzenie w domu wygrywał zawsze TM.

Tak z ciekawosci to w jaki sposob ten czas oszczedza ci termomix? Wstawienie
Ech znowu to samo. Najlepsze jest to, że sam tak #!$%@?, dopóki tego termomixa sam nie miałem w domu. No w ch uj ułatwia życie, robi dużo rzeczy, które normalnie pochłaniają czas i tyle. Jak dla mnie to drugie urządzenie, po roborocku, które sprawiło że ja i różowa mamy po prostu o wiele więcej wolnego czasu. Ot, cała tajemnica dlaczego termomix jest obiektem westchnien różowych i dlaczego tyle kosztuje. Po prostu ludzie
kotlety z ziemniakami, spaghetti z ragu i musy warzywne


@ukruszony__kubek: W kotletach czy spaghetti termomix nic Ci nie pomoże. Musy warzywne to wiadomo ze sam te warzywa posieka, ale to można zrobić pewnie w zwykłym blenderze.

Thermomix najlepiej spisuje się w połaczeniu z ich "własnymi" przepisami na różne dania które właśnie wykorzystują jego funkcje. Np przestaniesz jeść te smażone kotlety, a zjesz coś ugotowanego na parze.
@djtartini1: Śledzę ten rynek i szczerze mówiąc to nie robią nic szczególnego. Nie zobaczycie ich reklam w klasycznych mediach, w outdoorze, z tego co wiem czasami widać jakieś google adsy, ale to wszystko. Ich marketing polega własnie na tym modelu sprzedaży. Panie Domu widząc to urządzenie u jednej podłapują i też chcą to mieć. Marketing szeptany i tyle. To jest po prostu modne i co byśmy nie mówili o tym, ze
@HIMARS: zetrzyj kilogram ziemniaków lub ugnieć dobre ciasto na chleb/pizzę w kilkanaście sekund to pogadamy. :)
@gokotgo: 2 lata wstecz kosztował coś koło 4k - można go było spokojnie kupić bez durnej prezentacji i syficznej otoczki (gardzę mlm), ba dało się wziąć fvat. Gdybym miał kupić z własnych pieniędzy wybrałbym Lidlomix, ale nie da się ukryć, że ten w porównaniu do TM wygląda jednak blado. TM nie był mi potrzebny,