Wpis z mikrobloga

Jak kłótnie co lepsze xbox czy ps. C64 czy Atari. Teraz doszły kłótnie o garnek. Kupcie co chcecie. Jeden sobie kupi lidlomixa i się będzie śmiać z tego drugiego że frajer bo przepłacil a ten drugi co ma tm z tego że tamten biedak. I tak ikt nikogo nie przekonana i nie przekona co lepsze.
Dane z dupy. A ja ci napisze, ze 100% użytkowników wykorzystuje 100% możliwości thermomixa ¯(ツ)

Masz przepisy i robisz krok po kroku to co ci mowi maszyna ze masz robić i tyle. Więc nie wiem co on może mieć za magiczne tajemne możliwości, jak jest maksymalnie prostym w obsludze urządzeniem, że nawet małpa nauczyłaby sie go obsługiwać


@GrammarNazi: I robisz tam rzeczy na parze, gotujesz ryż czy jajka? Bo
ugnieć dobre ciasto na chleb/pizzę w kilkanaście sekund to pogadamy. :)


@patrykolos: dobre i kilkanascie sekund to dwa wykluczające się słowa. Nie ma możliwości, że Ci się gluten dobry zrobi w kilkanascie sekund, tym bardziej że TM to bardzie to ciasto tnie niż zagniata. Ja wrzucam składniki na ciasto do planetarki kenwooda, gniotę kilkanaście minut, odkładam do wyrosniecia na minimum 2 godziny w bloku, i dzielę na kulki które rosną minimum
@GrammarNazi: zgadzam się, #!$%@?ą ci którzy nie mają, a jak mieli lidlomixa za 2K to wiedzą dlaczego TM kosztuje 6 - u nas chodzi codziennie i nic się nie psuje, nie żałuję wydanych pieniędzy, ma już 2 lata i nic, lidlomixy sąsiadom się psują.
Do tego są 2 razy większe
@GrammarNazi: jak zwykle to samo #!$%@? co zwykle, oszczędzam czas tak że gotuję 2 razy w tygodniu, nie jem gotowanych rzeczy wolę pieczone, smażone z grilla

Gówno garnek z funkcją mieszania i musisz przepisy robić z listy
@GrammarNazi: zdrowe co jest w tym zdrowego ? Podstawą zdrowej diety jest różnorodność ... a gadanie o tym że gotowanie na parze jest jakieś zdrowe to bzdura
Żaden podręcznik o diecie o tym nie wspomina tylko sprzedawcy thermomixa xD
@GrammarNazi to trochę jak z automatyczną skrzynią biegów, gdzie najwięcej narzekających to tacy, którzy w życiu na niej nie jeździli lub szwagier dał przejechać 2km starą DSG... Ja z kolei tak miałem z suszarką na pranie, a teraz żałuję, że nie miałem jej wcześniej.