Wpis z mikrobloga

@mirekzwirek8: wiesz z reguły, nie mówię że w tym przypadku bo nie wiem kto to.. Kobiety są zajebiste i super w początkowych fazach relacji, później się zmieniają/pokazują prawdziwą twarz/mają #!$%@? jak osiągną cel czyli zdobycie faceta/dzieci/ślub. Lub samo się im robi jak widzą że facet im ufa ma do nich uczucia. Nie miałem jakiegoś bardzo aktywnego życia żeby znać bardzo dużo ludzi, a mimo tego znam kilka przypadków gdzie baba po
@mirekzwirek8: Jak się związałem ze swoją dziewczyną była mega chuda, później nieważne co robiła waga niekontrolowanie leciała do góry. Okazało się, że ma chorą tarczyce, leczyliśmy a mimo to waga ciągle do góry i doszła do momentu, który właśnie byście nazwali "wielorybem" a do tego jest niska. Zmieniliśmy lekarza po czym ten nowy powiedział, że ten pierwszy to jest jakiś "#!$%@?", bo totalnie źle jej rozpisał leki i przez to tyła.
@mirekzwirek8: w ostatnim tygodniu widzialem na odwrót, szczególnie na siłowni. Młode wymoczki zniewieściałe, a za dziewczyny mieli atrakcyjne juleczki. Drugi jakiś gość po 30, chudy jak patyk, a dziewczyna wysportowana
Zaraz się zleca różowe i beda #!$%@? żebyś się odczepił XD.


@traveller: I gdzie one są? Ja jedynie mogę napisać, że jestem przeciwieństwem tej pani, jeśli chodzi o wygląd, i to nic nie daje, widocznie ulane karyny mają większe wzięcie niż szczupłe szare myszki, zresztą wbrew temu, co się uważa na wykopie, nie tylko wygląd jest ważny i dotyczy to obu płci.