Wpis z mikrobloga

@wykopowicz_ka: ruska gra powiązana z pieniędzmi gazpromu i typowa siermiężna ruska propaganda która co najwyżej trafi do konfederatów od pomniejszania cycków u królików w kreskówce xd patrzcie na tym zgniłym zachodzie baby w grach są brzydkie, nie to co u ruskich, piękne (przerysowane) kobiece kształty kupujcie grę z rosji ktora wyznaje tradycyjne wartości, nie to co ten lewacki zachód!

Nie wiem czy jesteś trollem, czy po prostu pożytecznym idiotą

Nie kupujcie
ruska gra powiązana z pieniędzmi gazpromu i typowa siermiężna ruska propaganda która co najwyżej trafi do konfederatów od pomniejszania cycków u królików w kreskówce xd

@Szalom: To już nawet atrakcyjna kobieta w grze jest rosyjską propagandą?

Nie wiem czy jesteś trollem, czy po prostu pożytecznym idiotą

Do ciebie natomiast nie ma żadnych wątpliwości.
@wykopowicz_ka: Ja rozumiem, że wielkie cyce i biodra + wąska talia są fajne, ale trzeba też rozumieć, że tego typu figura to jest na ogół dzieło chirurga plastycznego i większość prawdziwych kobiet zdecydowanie tak nie wygląda...

A gadanie, że większość kobiet nie wygląda jak "prawdziwa kobieta", że niby "prawdziwa" kobieta to tylko taka która wygląda jak Kim Kardashian (czyli jest zoperowana przez chirurga by uzyskać takie proporcje i po milionie innych
To jest to samo co incelowe gadanie, że "prawdziwy" mężczyzna musi mieć sześciopak i kwadratową szczękę, podczas gdy większość mężczyzn tak nie wygląda, a też są przecież mężczyznami.


@Pantegram: mężczyznami są w dowodzie osobistym, ale dla p0lek z tindera nie są prawdziwymi mężczyznami