Wpis z mikrobloga

@Koner1391: Niema #!$%@? na Mariole, że on za tę dziuple na zadupiu naprzeciw krematorium płaci 500$ Ciężko znaleźć gorszą i tańszą miejscówkę. 500$ to płaci klapek za wolnostojący i w sumie to sporawy Gołębnik z podwórzem w mieście bądź co bądź kilka klas wyżej.
200 to max, chłop z biedy uciekł na za dupie i świruje biznesmena.

Wiecie to coś na zasadzie jak by nam wkręcał ktoś, że w Sosnowcu za
@Kroledyp: Planuje otworzyć coś w Azji ale zyskownego przynajmniej na minimum. Sprawdziłem te ich miejscówki na różnych stronach i tam u prezesa w mieście są chore ceny a europejczycy omijają to miasto bo to jakiś chiński przekręt. On tam klientów mieć nie będzie jak nie skupi się na Chińczykach. To co mówi prezes o cenie za najem to faktycznie się zgadza jak przejrzysz portale ogłoszeniowe. Jak znajdę linki to podeślę. Dla
@Wielki_Szu_internetow: biznes w jakim ja bym siebie widział na starość to jakiś mini resort nad sama plażą, wypożyczanie skuterów, skutery wodne, jakie wyprawy łódka na nurkowanie do tego barek na plaży ale to nie są biznesy za 1000usd jak u gapy... nie wiem jaki masz budżet ale zastanów się czy biznes w stylu przesa czy gapy w którym cały czas trzeba siedzieć , cie interesuje w innym przypadku do biznesu trzeba