Wpis z mikrobloga

Wstawiam jeszcze raz swój wpis, bo @michkoPLX nie wytrzymał krytyki i go usunął.

Mentzen jest mentalnie na poziomie ruskiej onucy.
Świat się nieustannie zmienia, a Mentzen chce być ostoją starych wartości, więc będzie używał konserwatywnych zasad nieadekwatnie do stale zmieniającego się otoczenia. Jak kacap parłby taktycznie i strategicznie starymi zasadami na to, co nowe.
Mentzen jest przeżarty zacofaniem, zabobonami i moralnym nieuctwem.
Mentzen krytykuje alkoholizm, a sam produkuje i propaguje wyroby alkoholowe ze swoich browarów - to hipokryta, moralny bankrut i mentalny kacap.

#ukraina #polityka #neuropa #4konserwy #konfederacja #gruparatowaniapoziomu
976497 - Wstawiam jeszcze raz swój wpis, bo @michkoPLX nie wytrzymał krytyki i go usu...

źródło: b669afc1885f0509580de2af64e14c6d1ee6481387fe386f7cee33d174732a26

Pobierz
  • 31
Ale się popłakałeś, bo uraził cię wpis losowego ziomka z wykopu


@michkoPLX: Wskaż w którym miejscu uraził mnie jakiś wpis. Sam zostałeś urażony, że aż mój wpis usunąłeś :]
Jedynie co mnie mogło urazić, to cenzura (u niby wolnościowca!) słusznej krytyki - dlatego swój wpis zamieściłem ponownie, skoro "wolnościowy" cenzor (jak u kacapów) go usunął :]
@michkoPLX:

MÓJ wpis to decyduję co usuwam a co zostawiam. Ciebie to boli lewaku że istnieje coś takiego jak wolność ale spoko, przyzwyczialem sie do lewackich zachowan dawno


Czyli wolność słowa jest wtedy, kiedy usuwasz CUDZY wpis, choć w swoim wątku? O taką wolność walczycie :]
Typowy kacapski zamordyzm konserwatystów - jak w Rosji, gdy się coś nie zgadza z przekazem partii :D
Świat się nieustannie zmienia, a Mentzen chce być ostoją starych wartości, więc będzie używał konserwatywnych zasad nieadekwatnie do stale zmieniającego się otoczenia. Jak kacap parłby taktycznie i strategicznie starymi zasadami na to, co nowe.

@976497: Definicją konserwatyzmu jest podtrzymywanie starych wartości i zasad, właśnie po to, żeby te zmiany powstrzymać lub spowolnić. Nie wiem jak ty sobie wyobrażasz "adekwatne używanie konserwatywnych zasad" do postępowego otoczenia.

Ty nie masz problemu z Mentzenem,
@michkoPLX:

No jak dla ciebie posiadanie własnego browaru to propagowanie alkoholizmu


Do tego czytasz wybiórczo i nawet masz problemy, jak ktoś upośledzony, z rozumieniem choćby tego, kto w wątku o tym pisze. To ja podkreślałem, że chodzi o propagowanie wyrobów alkoholowych.
Piwo zawierające alkohol również prowadzi do alkoholizmu i liczy się jako spożycie alkoholu.
https://stopuzaleznieniom.pl/artykuly/fakty-o-alkoholu/nie-istnieje-bezpieczna-dawka-alkoholu-nowe-wyniki-badan/
Mentzena można określić pejoratywnym określeniem dealera, które kojarzy się z innymi używkami. To on ten rynek
Jesteś postępowcem, dla ciebie wszystko co nowe i inne jest dobre, a wszystko co stare jest złe, zacofane, zabobony itd.


@ibilon: Oczywiście, że nie, bo sam korzystam ze starych zasad i wartości, ale nie trzymam się ich uparcie, tylko dostosowuję różne zasady (i nowe i stare) do okoliczności (stanu aktualnej wiedzy).