Wpis z mikrobloga

@bycjaktommyleejones 16h w trybie multiband. Ja osobiście ładuję co 4-5 dni przy codziennej aktywności.
@grap32 Kupiłem droższe i też ma słabe spasowanie. Wygląda jak przepakowane od chińczyka, a jest to niby "renomowana marka". Kup kilka najtańszych i zmieniaj częściej.
@cohontes To że jest to zegarek sportowy nie znaczy, że ma wyglądać jak gówno. Porysowany ekran też ma wpływ na czytelność w pełnym słońcu, więc te parę złoty inwestycji w zegarek, który docelowo
@Najmilszy_Maf1oso: mówię to jako użytkownik garminów, który zaczynał od 310xt a skonczyl na 955. Zaden nie wygladal jak gowno, nie mial rys na ekranie a byl uzywany w wielu sportach, nie raz zahaczyl o framuge czy cos innego. Dla mnie zbedna rzecz, na ktora moda zaczela sie przy smartwatchach.
@cohontes: tylko ze szkla na zegarku nie widac, a 255 nie ma szafirowej warstwy zeby cokolwiek zniknelo po nalepieniu.
Ja juz tu kiedys pisalem, jak mi sie drzwi automatyczne zamknely i przyjeb... zegarkiem az zadzwonilo. Szklo hartowane poszlo w drobny mak, bez szkielka pewnie skonczylo by sie to rysa.

A pomimo katowania, wszystkie garminy u mnie wygladaly jak wyjete z pudelka po latach uzywania.
@grap32: W życiu nie zwracałem uwagi na opinie do tych najtańszych szkieł. Zawsze biorę 3x najtańsze szkło i nie trafiłem jeszcze takiego o słabym spasowaniu. Tak jak @PurpleHaze wspmniał, myślę, że kilka razy szkło zaoszczędziło rys ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kup kilka najtańszych i tyle.