Wpis z mikrobloga

Haller, Borussia Dortmund - Freiburg 3:1
Mirror
Polecam obejrzeć golgifa bo po pierwsze - Adeyemi podczas cieszynki xD
A po drugie - pierwszy gol Hallera po wygranej walce z nowotworem jąder. I to akurat dzisiaj - w Światowy Dzień Walki z Rakiem. Coś pięknego.

Moja mama nadal walczy z rakiem szyjki macicy. Można nas wspomóc:
BLIK 731 176 911
Zapraszam na PW w razie pytań, czy wątpliwości i z góry dziękuję, zresztą tak już bardzo nam pomogliście do tej pory za co jestem bardzo wdzięczny <3
#mecz #golgif #bundesliga #bvb ##!$%@? #pilkanozna
Minieri - Haller, Borussia Dortmund - Freiburg 3:1
Mirror
Polecam obejrzeć golgifa bo...
  • 18
@serviceman: Moja mama ma komplikacje z nerkam (nacieki) i dopóki nie zostaną zaleczone nie można wyciąć huza. "Zbieram" (bo wsumie proszę tylko o jakieś wsparcie) na opatrunki oraz worki do nefrostomii oraz oczywiście prywatne konsultacje bo terminy z NFZ to jakiś żart (mimo że rakowiec i priorytet to termin na koniec roku, lub już 2024, jakiś mało śmieszny żart). Generalnie gdzieś mam co o mnie ludzie myślą - że żebram, bo
@Minieri: Ty ale moglbys wreszcie dac cos dla emigrantow - nie mam pl konta i blika - nie moge pomoc a dalbym pare zlotych. Urzeklo mnie ze nie udajesz ze nie zebrasz - gituwa, zebranie nie musi byc pejoratywne, mozna zebrac w slusznej sprawie z godnoscia.
Ale apeluje - zaloz kolego revoluta lub inna forme wplaty miedzynarodowej, mamy na tagu mnostwo emigrantow ;)
@Eddenn: Chciałem Tobie wysłać, ale albo masz mnie na czarnej, albo wykop odpierdziela bo

Napisz pierwszą wiadomość do użytkownika.


Wysłanie wiadomości prywatnej nie jest możliwe.
@Eddenn: Dziwne bo mam nadal to samo

Wysłanie wiadomości prywatnej nie jest możliwe.


Może napisz do mnie pierwszy to będę może miał możliwość odpisać xD