Wpis z mikrobloga

Jeżeli zsumujesz swoje wydatki i przychodyz tego okresu to i tak i tak zaplacisz tą samą kwotę.


@#!$%@?: nominalnie tak. Tylko jak będę płacił ostatnią ratę to za 250zł już będę mógł kupić mniej w 2024 niż w 2023, a rata pozostaje tej samej wartości.

a wiesz że są takie miejsca gdzie zasięgu po prostu nie przez ... budynek?


w poprzedniej pracy w ogóle nie miałem zasięgu, a w samej firmie były
@#!$%@?: XD Bo się nie opyla #!$%@?ć na raz 10k czy tam 20k jak można to rozłożyć na raty. ( ͡ ͜ʖ ͡) No chyba że jesteś lekarzem a po godzinach programistą i miesięcznie wychodzi ci 100k pln mc. Albo pracujesz za dolce na zmywaku mc donaldzie i żeby było taniej kupujesz w tańszej walucie. XD
@malinq jak to odchodzi?
tylko Apple ma tak oszczędną politykę jeśli chodzi o pamięć żeby sprzedać więcej abonamentów na swoją chmurę.

to już nawet nie chodzi o zasięg, bardziej o baterię.
tidal + playlista offline przez 8h na słuchawkach BT wciągają mi 30% baterii, to samo tylko online i baterii braknie przed końcem dnia.
@Borgon: bo ogolnie ten mem to urojenia androidziarza, ze ajfoniarze w ogole o tych biedakach mysla xD a juz w ogole ze nie lubia to iks de. I jeszcze ten kredyt xD Chlop sobie wymyslil problem u iosowcow i dopisql historie xD a to wszystko pewnie z dwoch powodow. Nie stac go na ajfona i ma halucynacje z niedozywienia, bo biedaki z androidem peqnie nie maja co jesc xd
tylko Apple ma tak oszczędną politykę jeśli chodzi o pamięć żeby sprzedać więcej abonamentów na swoją chmurę.


@open_or_die ok

tidal + playlista offline przez 8h na słuchawkach BT wciągają mi 30% baterii, to samo tylko online i baterii braknie przed końcem dnia.


@open_or_die: nie wiem kiedy ostatnio słuchałem muzyki z telefonu dłużej niż przez 3h, różnimy się potrzebami
@RussianBoi2: A o co mają mieć ból dupy ludzie, którzy w większości przypadków są ślepo wpatrzeni w Swoje jabłkowe bożki?? Jedyne co oni wiedzą o androidzie to tyle, że muli a ich wiedza na ten temat kończy się na 2012.
@malinq: Wiesz, ludzie nie tylko muzykę trzymają na telefonie. Są jeszcze zdjęcia i filmy, które Swoje zajmują. A może od razu je zamiast do pamięci w chmurę wrzucać jeszcze w trakcie nagrywania?? No i oczywiście ta chmura to też pewnie za darmo?? Żaden sposób na wyciągnięcie dodatkowego hajsu od klienta?? Po co większa ilość pamięci albo gniazdo na karty jak frajer może co miesiąc haracz odprowadzać???
Ładnie apple wytresowało swoje owieczki.
Ładnie apple wytresowało swoje owieczki. Jeszcze bronią tego.


@Bardak: no tak, bo jak nie mam takich problemów rodem z 2012 roku to jestem owieczką xD

A chmurę mam w pakiecie z officem365, z applowskiej nie korzystam xd
@malinq więc już zauważyłeś że świat nie kreci się wokół ciebie i twoje potrzeby są tak samo nieistotne jak moje.

więcej pamięci w telefonie nikomu nie zaszkodzi, mniej już tak xD
nigdy nie słyszałem żeby ktoś powiedział " o nie mam za dużo pamięci w telefonie, przerzuce wszystko w chmurę".
nigdy nie słyszałem żeby ktoś powiedział " o nie mam za dużo pamięci w telefonie, przerzuce wszystko w chmurę".


@open_or_die: nic dziwnego, to zdanie jest pozbawione logicznego sensu.
Ja za to słyszałem wielokrotnie "na #!$%@? mi 1TB pamięci, jak potrzebuje jej tylko do aplikacji, bo resztę mam w chmurze"