Wpis z mikrobloga

@MamByleJakiNick: jak inwestujesz może dać duzy zwrot, jak wpłacasz na lokate/konto oszczędnościowe to już daje 6-10%, nie idzie wyjsc gorzej na ratach 0% niz na płatności gotówką w najgorszym wypadku można wyjsc na zero przy czym zostawiamy sobie poduszkę finansowa. Wiem, ze tutaj dla każdego te 6k to tygodniówka, ale tak naprawdę to dla większości polakow spora kwota, bo malo kto ma takie oszczędności.
@neeet: zobacz sobie okazje na peperze. Pod wstawka z siajomi czy innym Samsungiem, żaden ajfoniarz nie próbuje zmieniać świata i rozprawiać co lepsze. Wejdź sobie później na okazje z ajfonem, to się dowiesz że jesteś frajer, owca, przepłacasz i w ogóle że jesteś idiotą. Każda wstawka z Apple to najazd frustratow z androidem xD
@BrowserStack kosztował na premierę.
cena poleciała i musisz się z tym pogodzić.

8399 zł to są najwyższe dostępne oferty, nawet w empiku jest taniej xD
i tak wiem że sprzedawca jest zewnętrzny ale do póki duży sklep bierze za to "odpowiedzialność" to jest to normalna oferta.

z foldami 3 też tak było, kosztowały tyle co normalne telefony, z keszbekami od Samsunga wychodziły śmieszne sumy jak na takie urządzenie.

co więcej fold 4
openordie - @BrowserStack kosztował na premierę.
cena poleciała i musisz się z tym po...

źródło: temp_file.png1105886162293715952

Pobierz
@neeet: imo nie oplaca sie Iphone, dostajesz #!$%@? formaty plików, które ludzie z androidem/windowsem musza zmieniac (zalozmy ze jestes normalnym czlowiekiem i programujesz/grasz w gry, posiadasz optymalny komputer cenowo do wydajnosci), ogolnie przeplacasz za telefon.

Ja obecnie uzywam Xiaomi. Czy po tych 3-4 latach zaczyna odwalac (spowalnia, malo ram) - tak. W sensie mało widoczne, najwiekszy problem sprawia apka z yt vcanced (nieoficjalny youtube(, czasem sie psuje i cos dziwnego sie
chyba ty jesteś głupi i biedny jak potrzebujesz kredytu na takie kwoty xD


@#!$%@?: branie kredytu 0% w czasach inflacji jest bezbłędnym pomysłem. Po co płacić od razu 5k za telefon, jak mogę wziąć na 20 miesięcy i jak będę spłacał ostatnią ratę to 250zł będzie warte <220zł

ale łatwiej nazwać ludzi głupimi i biednymi, bo umieją korzystać z dostępnych rozwiązań aby ułatwiać sobie życie xD

kupowanie pro maxa w wersji 128
2023 rok, a wykopki dalej piszą o zacinających się po paru latach użytkowania Androidach xD


@Psychopathy_Red: no nie wiem, pracuje w QA i tak dokładnie jest xD
Wyciągne i naładuje sE + jakiegoś samsunga s10 i z tego drugiego nie da sie korzystać
@neeet: A ja nadal na moim Mi 9 lite zamówiony od Pana Chińczyka z Banggood za jakieś 1000 PLN (6/128GB) w 2019 roku na którym nie ma żadnej rysy, a bateria trzyma nadal dosyć dobrze, chodzi szybciutko i sprawnie bo się dba więc nie zamierzam wymieniać na kolejnego elektrośmiecia dopóki się nie popsuje lub nie wyzionie ducha ( ͡º ͜ʖ͡º)
@neeet: jeśli widzę ludzi którzy kłócą się między sobą co jest lepsze - android czy iOS, to od razu wiem że zarówno jeden jak i drugi jest mega ograniczonym dzbanem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@neeet: Sam korzystam z Iphone od 7 lat, zarówno ja jak i moi jabłkowi znajomi nigdy nie wyśmiali żadnego użytkownika Androida. Natomiast za każdym razem słyszę, że mam "srajfona" xD
po co mi pamięć?

po to żeby nie trzymać wszystkiego w chmurze i w razie braku internetu móc np posłuchać muzyki?


@open_or_die: ok, nie sądziłem, że ludzie w 2023 mają takie przerwy od internetu, że potrzebują mieć zgrane 100 albumów na telefon. Ja sobie nagrywam 3-4 albumy jak lecę samolotem i nigdy nie miałem problemu z odtwarzaniem muzyki. A nawet nie wiem czy mam 64 czy 128 GB xd
uslyszales że pieniądz traci na wartości szybko, a nie pomyślałeś że jak coś weźmiesz od razu za gotówkę to wychodzi na to samo


@#!$%@?: I Ty masz czelność nazywać ludzi głupimi xDDDDD
@malinq: no mistrzu logiki. Jeżeli zsumujesz swoje wydatki i przychodyz tego okresu to i tak i tak zaplacisz tą samą kwotę. Dosłownie to co zacytowałeś bylo kierowane do ludzi takich jak ty. Oczywiście wpłacanie na lokatę lub gdy sie nie ma tej kasy to inna sprawa, ale pierwotna wiadomość była kierowana do "bogacza".
@malinq a wiesz że są takie miejsca gdzie zasięgu po prostu nie przez ... budynek?

w poprzedniej pracy w ogóle nie miałem zasięgu, a w samej firmie były tylko telefony wewnętrzne.

nawet w takim supermarkecie który jest zbudowany głównie z metalu nie będzie zasięgu np Tesco (a teraz netto) Biłgoraj.