Wpis z mikrobloga

  • 443
@neeet: a ja Ci powiem, że mam wprost przeciwne doświadczenie. Ja mam iPhone i wszystko mi jedno z czego kto korzysta za to często słyszałem od ludzi z Androidem, ze jestem lansiarzem i czy nie jest mi głupio wydawać tyle na telefon. A potem widzę nowego Samsunga S23 Ultra i kosztuje mnie więcej tyle co iPhone 14 Pro Max więc nie wiem o co im chodzi
  • Odpowiedz
@neeet: powinno być odwrotnie, że ludzie z androida nie lubią tych z iphone, za to że stać ich na kredyt. Trzeba byc głupim i biednym, zeby brać za gotówkę xD
  • Odpowiedz
A potem widzę nowego Samsunga S23 Ultra i kosztuje mnie więcej tyle co iPhone 14 Pro Max więc nie wiem o co im chodzi


@Borgon: mam S22 Ultra, nie wiem czy wymienię na S23 Ultra bo różnice nie tak wielkie, ale jak chodzi o cennik to (razem z Foldami) najdroższe telefony a androidem. Konkurencja, nawet topowa jest już tańsza, a 95% ludzi kupuje średniaki

Trzeba byc głupim i biednym, zeby brać
  • Odpowiedz
@Borgon: To chyba jest kwestia tego że w Polsce utarło się że Apple to "luksusowy" sprzęt, a to chyba wzięło się stąd ze apple ma własny system, a android jest właściwie wszędzie.

Tak właściwie płacić 10k za telefon to spora przesada moim zdaniem.
  • Odpowiedz
Ale #!$%@?. Już skończyły się czasy gdzie iphone kosztuje dużo więcej niż inne marki np. samsung. A dodam jeszcze, że s23 ultra, który teraz wychodzi ma kosztować około 7500 zł. Niech każdy sobie kupuje co chce, przyjęło się, że iphone to marka premium ale to nie oznacza, że nie ma innych takich drogich telefonów
sxilll - Ale #!$%@?. Już skończyły się czasy gdzie iphone kosztuje dużo więcej niż in...

źródło: 53

Pobierz
  • Odpowiedz
@Atreyu: A co śmieszniejsze, przy okazji premiery s23 jest promocja że jak weźmiesz na raty to jedna rata (1/20 ceny) gratis :d Więc przy ratach 0% masz 5% rabatu po prostu.
A co do Xiaomi, to to nowy Xiaomi 13 podobno będzie po 999 euro więc tyle co S23.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: po co wydawać odrazu 5-7k jak można trzymać je na lokacie? W dodatku kredyty/raty 0% w przypadku 18% inflacji to idealny interes dla kupującego xD
Współczuję tak ubogiej wiedzy finansowej.

@Atreyu: tylko i wyłącznie 0% to logiczne(dla mnie oczywiste, bo co wchodze do sklepu to widze wszystko na raty 0%), ale fakt nie zaznaczyłem tego.
  • Odpowiedz
@Borgon: tak i ci ludzie potem musza zmieniac telefon co 1.5 roku bo już się niemiłosiernie tnie a moja żona 5 rok używa mini se który kupiła w cenie średniego androida i śmiga..
  • Odpowiedz
@open_or_die: to już można sobie tak porównywać różne parametry, jest mniej pamięci ale za to masz baterie, która jest najlepsza na rynku i wytrzymuje jakieś 1,5h więcej niż w samsungu.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: XD
Raty 0% na 2 lata przy inflacji 15%+ za telefon po 7k. A jak jeszcze jakaś promka wpadnie to np. pół roku opóźnienia w opłacie, albo jedna rata gratis. I nie to, że nie stać kogoś żeby odkładać pół roku opłatę, ale po prostu przy tak szalejącej inflacji to jest po prostu mega korzystne.
  • Odpowiedz
@Borgon: też tak mam, kompletnie nie daję #!$%@? kto ma jaki telefon a bardzo często mi ktoś z Androidem mówi, że się lansuje bo mam jabłko xD jeszcze z 5 lat temu jak nie więcej to bym zrozumiał, ale w 2023 dajmy już spokój.
  • Odpowiedz