Wpis z mikrobloga

@4517974: No nie wiem 2 lata temu mój xiaomi po 1 roku był śmieciem kupiony właśnie za 800 zł. Po prostu stwierdziłem ze warto spróbować i póki co jabłko spełnia swoje funkcje . Do tego nie jest wielki bo w wersji mini i póki co od 2 lat nie chodzi wolniej a zdjęcia są super. I pewnie posłuży kolejnych pare lat
  • Odpowiedz
@Credek: bo nie jest dla mnie smartfon to tylko telefon z dodatkowymi funkcjami i spełnia je dobrze a wolny czas zamiast brandzlowac się nad tym żeby telefon robił zdjęcia jak w csi wole spędzać na przyjemnościach
  • Odpowiedz
@open_or_die: to chyba nie widziałeś cen foldów. Od 4 lat to najdroższe telefony. I w sumie od tego czasu uwielbiam robić party trick - jak ktoś mi mówi że nie lubię apple bo mnie nie stać, wyciągam folda, rozkładam i nic nie mówię. Gość strzela buraka, a dookoła śmiech xD
  • Odpowiedz
@bboymc: ale jak już tak bardzo dokładnie chcesz porównywać coś do nowego iphona to należy go porównywać z ceną nowego s23 ultra, albo do ceny Samsunga z fold 4, wtedy już nie ma takiej różnicy
  • Odpowiedz
@Tigermass @GastroAndrzej raty 0%, pod kątem inflacji to dobry interes, ale tylko wtedy, gdy pozostałą kwotę zainwestujesz w coś, co da jakąkolwiek stopę zwrotu

@qesq: to też zależy od tego jaki telefon wybierasz - mi najbardziej odpowiada czysty system, w takim przypadku telefon za 500-1000 zł używam ~2 lata. Najczęściej zakończone uszkodzeniem mechanicznym
  • Odpowiedz
Ja mam iPhone i wszystko mi jedno z czego kto korzysta


@Borgon: pozostaje jeszcze kwestia tego, że apple to patologiczna i bardzo szkodliwa firma. Troll patentowy hamujący rozwój branży, uprawiający "terroryzm" za pomocą pozwów sądowych, plagiator. Wspieranie takiej firmy poprzez kupowanie jej produktów jest po prostu złe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak ktoś mi mówi że nie lubię apple bo mnie nie stać


@BrowserStack: jak powiedzieć że ma się kompleks biedaka bez mówienia tego wprost ( ͡° ͜ʖ ͡°) NIE LUBISZ CZEGOŚ? TO DLATEGO ŻE CIĘ NIE STAĆ, PATRZ NA MNIE, MAM TELEFON ZA 6 TYSIĘCY ZŁOTYCH, JESTEM KIMŚ #!$%@?
  • Odpowiedz
@neeet: Rozumiem wydać $$$ na komputer, dom ale wydać więcej jak 1000zł na telefon xD?
Każde wyciągniecie z kieszeni, odłożenie na stole to ryzyko że upadnie Ci wypłata i się potrzaska. Kupujesz telefon za 4000zł pracowałeś na niego 166h, upada i rozwala się ekran. Super xD

Także Ja kupuje używki do 1000 bo jakby się roztrzaskał to przeżyje i nie dostanę deprechy po jego śmierci xD
Z nówek jedynie Pixel 6A
  • Odpowiedz
@neeet: Tak samo nie ogarniam kupuowania Iphonów - nie ma torrentó, nie ma yt vanced więc musisz płacić abonament za telefon/karte i jeszcze yt abonament bo z reklamami to się oglądać nie da xD
To tak jakby wybrać przeglądarkę bez adblocka bo ładniej wygląda xD
  • Odpowiedz
@#!$%@?: jak kombinować? Czekasz może 3min dłużej i masz. Masz nadal poduszkę finansowa, 6k nawet jak się nie umie inwestować to z lokaty da w dwa lata 1260zl. Jak te 600zl rocznie ci przeszkadza to możesz mi wysyłać zamiast się nimi podcierac XD

Nie wiem jak się teraz cytuje na tym nowym wykopie, ale odnośnie tego

To ty jesteś niedoinformowany bo cos uslyszales że pieniądz traci na wartości szybko, a nie pomyślałeś
  • Odpowiedz
nie stać ich lub nie chcą kupić nawet SE/używanej 11 w cenie Xiaomi nawet na próbę by w ogóle wiedzieć co się z czym je na iOS


@eeehhh: jak kupiłem iPada Air 2022 to już mogę mówić, że iOS to gówno? Bo czuję jakbym się cofnął do czasów Lumii 950. A wróć. Ona miała AOD. I zewnętrzny monitor działał normalnie. I dało się na niego rzucić obraz bez fizycznej klawiatury i
  • Odpowiedz