Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowy ja ( ̀_́) #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy informacja o zmianach w trybie nocnym, które zgodnie z Waszymi sugestiami wprowadziliśmy. Swój kolor - między innymi - zmieniła górna belka serwisu (z niebieskiej na szarą), pojawiło się też kilka innych kosmetycznych zmian, które nam zgłaszaliście

Jeśli nie wiecie jak zmienić tryb, śpieszymy poinformować, że możliwość przełączenia się pomiędzy trybami nocny/dzienny - dla zwiększenia Waszej wygody - umieściliśmy w lewym panelu (dolny, lewy róg), tak abyście zawsze mieli go pod ręką. Sprawdźcie i dajcie znać czy podobają Wam się wprowadzone zmiany

Otrzymujemy od Was bardzo dużo sugestii i zgłoszeń, wszystkie czytamy, wszystkie notujemy, a ogromną większość przekazujemy do zespołów technicznych (sugestii o wprowadzeniu ananasów na górnej belce nie przekazaliśmy ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Dziękujemy Wam ogromnie za to! Dziękujemy również za feedback, który od Was dostajemy. Wiemy, że jeszcze długa droga przed nami, ale jakoś tak milej na serduchu, gdy wiemy, że idziecie z nami \ () /

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
wykop - Nowy dzień, nowy ja (ง •̀_•́)ง #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy i...

źródło: Tryb nocny1

Pobierz
  • 216
@wykop: panie wykop, od dawna mireczki to naprawily i jak ktos chce to sobie zainstaluje style od prawilnych mireczkow, zamiast zajmowac sie #!$%@? t byscie sie wzieli za poprawe dzialania funkcjionalnosci.
Ja rozumiem ze to jest szybka zmiana i mozna sie pochwalic ale jak ktos wie co robicie to wie ze lecicie w #!$%@? zeby tylko pokazac ze cos robicie.
A powazne zeczy dalej nie smigaja: powiadomienia, czarne listy
@ultrasonic:

to kalka stylu @tentin_quarantino

Mam nadzieję, że wynegocjował sobie u was grubą kasę za swoją robotę.


Przecież to tylko zmiana kolorystyki na tę ze starej wersji wykopu, z całym szacunkiem dla roboty tentina to on tylko podmienił kolory na te z poprzedniej wersji wykopu, co nie było ani przesadnie trudne, ani też kreatywne ¯_(ツ)_/¯ Sam w paręnaście minut przygotowałem sobie podobny arkusz styli, dla kogoś na co dzień pracującego w
@Zgrywajac_twardziela: byku, "nowy" wykop wszedł dwa tygodnie temu i od tego momentu nie ma powiadomień z tagów, czarne listy nie działają, powiadomienia nie odsyłają do komentarza. Dwa tygodnie wprowadzali kropkę przy powiadomieniach. Więc tak, wszystko dla nich rocket science.
A chłop przestał pisać od tygodnia, więc na pewno dla nich robi więcej niż zmienia kolor strony.
@ultrasonic:

byku, "nowy" wykop wszedł dwa tygodnie temu i od tego momentu nie ma powiadomień z tagów, czarne listy nie działają, powiadomienia nie odsyłają do komentarza. Dwa tygodnie wprowadzali kropkę przy powiadomieniach. Więc tak, wszystko dla nich rocket science.

Nie no ja bynajmniej nie wybielam ich, że takie podstawowe błędy do teraz nienaprawione są, ale to jest robota dla zupełnie innych osób, niż zmiana stylowania. Stylowanie jest wprowadzone fajnie i tylko
@wykop dzięki za plusa pod moim wpisem, ale bardziej bym chciała uzyskać odpowiedź na zadane w komentarzu pytanie, czyli KIEDY będą działać powiadomienia, bo do tej pory, ani na aplikacji ani przez przeglądarkę odpaloną na kompie nie mam ŻADNYCH powiadomień, żadnej kropeczki, cyferki, NICZEGO. A powinnam bo i byłam wołana i były odpowiedzi itd. Dzizys no zlitujcie się, tu się nie da funkcjonować...o kwestii wizualnej w apce nawet nie będę wspominać

przez