Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowy ja ( ̀_́) #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy informacja o zmianach w trybie nocnym, które zgodnie z Waszymi sugestiami wprowadziliśmy. Swój kolor - między innymi - zmieniła górna belka serwisu (z niebieskiej na szarą), pojawiło się też kilka innych kosmetycznych zmian, które nam zgłaszaliście

Jeśli nie wiecie jak zmienić tryb, śpieszymy poinformować, że możliwość przełączenia się pomiędzy trybami nocny/dzienny - dla zwiększenia Waszej wygody - umieściliśmy w lewym panelu (dolny, lewy róg), tak abyście zawsze mieli go pod ręką. Sprawdźcie i dajcie znać czy podobają Wam się wprowadzone zmiany

Otrzymujemy od Was bardzo dużo sugestii i zgłoszeń, wszystkie czytamy, wszystkie notujemy, a ogromną większość przekazujemy do zespołów technicznych (sugestii o wprowadzeniu ananasów na górnej belce nie przekazaliśmy ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Dziękujemy Wam ogromnie za to! Dziękujemy również za feedback, który od Was dostajemy. Wiemy, że jeszcze długa droga przed nami, ale jakoś tak milej na serduchu, gdy wiemy, że idziecie z nami \ () /

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
wykop - Nowy dzień, nowy ja (ง •̀_•́)ง #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy i...

źródło: Tryb nocny1

Pobierz
  • 216
@wykop: Kiedyś jak się przeglądało tag i zjechało głęboko w dół, to chcąc powrócić na samą górę wystarczyło kliknąć w dowolnym miejscu na tag i przewijało z automatu. Teraz to nie działa, trzeba ręcznie przewijać do góry ("odśwież" nie powraca na samą górę). Podobnie jest w przypadku przeglądania znalezisk na głównej - klikając na "Wykop" na belce górnej nic się nie dzieje.

Duo - dobrze, że wróciły "dymki" pojawiające się po
@wykop: ależ #!$%@?ście. Wpisy na tagu #trzecieoko zawsze miały po ponad 100, a przeważnie 200-300 pluisów. Aktualnie po 2h od wrzucenia - wszystkie mniej niż 10. Ależ użytkowników musiało zniknąć.

Gratulacje! Żadna z dotychczasowych afer z udziałem moderacji i administracji nie przyniosła takiego spadku, jak obecna aktualizacja systemu. Ciekawe czy to już koniec czy jeszcze się podniesiecie.
@ultrasonic:

gdzie ja powiedziałem, że ukradł?

No taka trochę była sugestia, widocznie źle zrozumiałem.

wręcz przeciwnie, myślę, że zapłacili za jego pomoc i dotychczasową pracę

Może zapłacili, może nie. Mogli zrobić taki sam styl w oparciu o starą kolorystykę, co wcale nie jest takie trudne jak się wydaje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@wykop: W starej wersji można było ustawić automatyczną zmianę motywu zgodnie z ustawieniami systemowymi.
Teraz takiej opcji nie widzę. Czy dodacie tę możliwość?
@wykop:
- kolory tagów zlewają się z tekstem wpisu, powinny mieć inny kolor
- komentarze dalej nie różnią się zbytnio od wpisu, przydało by się dać im np. inne tło
- dalej nie naprawiony błąd który zgłaszałem - po powiększeniu obrazka dalej w tle można przewijać wpisy/komentarze
Ale, żeby nie było postęp jakiś jest a to plus.