Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowy ja ( ̀_́) #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy informacja o zmianach w trybie nocnym, które zgodnie z Waszymi sugestiami wprowadziliśmy. Swój kolor - między innymi - zmieniła górna belka serwisu (z niebieskiej na szarą), pojawiło się też kilka innych kosmetycznych zmian, które nam zgłaszaliście

Jeśli nie wiecie jak zmienić tryb, śpieszymy poinformować, że możliwość przełączenia się pomiędzy trybami nocny/dzienny - dla zwiększenia Waszej wygody - umieściliśmy w lewym panelu (dolny, lewy róg), tak abyście zawsze mieli go pod ręką. Sprawdźcie i dajcie znać czy podobają Wam się wprowadzone zmiany

Otrzymujemy od Was bardzo dużo sugestii i zgłoszeń, wszystkie czytamy, wszystkie notujemy, a ogromną większość przekazujemy do zespołów technicznych (sugestii o wprowadzeniu ananasów na górnej belce nie przekazaliśmy ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Dziękujemy Wam ogromnie za to! Dziękujemy również za feedback, który od Was dostajemy. Wiemy, że jeszcze długa droga przed nami, ale jakoś tak milej na serduchu, gdy wiemy, że idziecie z nami \ () /

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
wykop - Nowy dzień, nowy ja (ง •̀_•́)ง #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy i...

źródło: Tryb nocny1

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
  • 10
kiedy zamiast jakichś pierdół to naprawicie coś poważnego


@vieniasn: Równolegle pracujemy również nad innymi tematami, także cierpliwości - będą też inne usprawnienia, zmiany i sugestie. Tryb nocny ma wielu odbiorców, dlatego zmiany w nim były bardzo często nam zgłaszane.
  • Odpowiedz
@wykop: Dlaczego powiadomienia otwierane w nowej karcie nadal są jako nieprzeczytane?
I dlaczego nie mogę wysłać tego komentarza za pomocą ctrl+enter.
  • Odpowiedz
  • 5
Nie wiem , czy zauwazyliscie, ale gdy się odpowiada na komentarze to mimo ze sie wyśle daną odpowiedz nadal pozostaje pasek po wyslaniu z daną odpowiedzią , dopiszcie do rzeczy do zrobienia ;)


@zwiaz_mi_rece_nog_nie_trzeba: Dopisane! :))
  • Odpowiedz
  • 5
nadal widać rzeczy z czarnej listy


@konik_polanowy: Poprawki w czarnej liście są już na naszej liście zadań z wysokim priorytetem. Zebraliśmy od Was wszystkie możliwe sugestie i błędy w tym temacie, teraz czekamy na przygotowanie usprawnień i wdrożenie :))
  • Odpowiedz
@wykop: Nadal nie widzę swoich nowych komentarzy w profilu. Ostatnie jakie widzę to jakieś z początku 2022 roku. Kiedy w końcu usuniecie dzielenie komentarzy na podstrony? Takie rozwiązanie utrudnia czytanie i wyszukiwanie. No i tak samo jak @lunga zwracam uwagę, że powiadomienie otwierane na osobnej karcie nadal jest widoczne jako nieodczytane.
  • Odpowiedz
  • 4
wylaczcie prosze pytanie czy naprawde usunac wszystkie powiadomienia, koniecznie to wylaczcie, niech sie usuwaja bez potwierdzenia


@KrowkaAtomowka: Rozważymy to. Mieliśmy zgłoszenia, w których informowano nas, że ludzie przypadkowo klikali, stąd ta "ochrona". Ale zawsze możemy zrobić tutaj ankietę i oddać Wam podjęcie decyzji w sprawie usunięcia/zostawienia :))
  • Odpowiedz
@wykop: a mozecie w koncu zrobic tak, zeby klikniecie w dane powiadomienie przekierowywalo NA TEN #!$%@? KOMENTARZ KTORY JEST ODPOWIEDZIA, A NIE ZE MUSZE SOBIE SCROLLOWAC JAK DEBIL BO NIE UWAZALISCIE CHYBA NA MATMIE I WAS NAUCZYCIELKA PO GLOWIE BILA I DLATEGO TAKIE GOWNO ZROBILISCIE? I NIE MOWCIE, ZE TO NAPRAWILISCIE BO NIGDY TO NIE DZIALALO I NA ZADNYM Z KOMENTARZY
  • Odpowiedz