Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowy ja ( ̀_́) #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy informacja o zmianach w trybie nocnym, które zgodnie z Waszymi sugestiami wprowadziliśmy. Swój kolor - między innymi - zmieniła górna belka serwisu (z niebieskiej na szarą), pojawiło się też kilka innych kosmetycznych zmian, które nam zgłaszaliście

Jeśli nie wiecie jak zmienić tryb, śpieszymy poinformować, że możliwość przełączenia się pomiędzy trybami nocny/dzienny - dla zwiększenia Waszej wygody - umieściliśmy w lewym panelu (dolny, lewy róg), tak abyście zawsze mieli go pod ręką. Sprawdźcie i dajcie znać czy podobają Wam się wprowadzone zmiany

Otrzymujemy od Was bardzo dużo sugestii i zgłoszeń, wszystkie czytamy, wszystkie notujemy, a ogromną większość przekazujemy do zespołów technicznych (sugestii o wprowadzeniu ananasów na górnej belce nie przekazaliśmy ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Dziękujemy Wam ogromnie za to! Dziękujemy również za feedback, który od Was dostajemy. Wiemy, że jeszcze długa droga przed nami, ale jakoś tak milej na serduchu, gdy wiemy, że idziecie z nami \ () /

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
Pobierz wykop - Nowy dzień, nowy ja (ง •̀_•́)ง #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy i...
źródło: Tryb nocny1
  • 216
@wykop: fajnie, że ogarnęliście kwestia wyglądu. Mam taką malutką prośbę: weźcie #!$%@? coś zróbcie z treścią, bo od czasu wdrożenia dramatu 2.0 nie ma tu co czytać
@wykop: Wszystko fajnie, ale mam jedno pytanie - dlaczego wczesną alphę nowego Wykopu wdrożyliście jako przetestowaną stabilną wersję dostępną dla ogółu użytkowników?
Ja tylko przypomnę, że błędy aktualnie usuwane powinny być wychwycone na etapie developmentu, a więc w zamkniętej fazie alpha dostępnej wyłącznie dla programistów i testerów wewnętrznych.
W fazie beta udostępniamy produkt w celu poszukiwania błędów przez szersze grono użytkowników - i tutaj chodzi o błędy trudne do wyłapania, a
@wykop: to musi być jakaś grubsza sprawa, bo Ja również mam ten sam problem co użytkownicy @endrju_pl, @CzasemTuZerkam, @rdy. W moim profilu, w zakładce "Profil->Znaleziska->Komentowane" pokazuje ostatni komentarz z 20.01.2023, podczas gdy od tamtej pory napisałem jeszcze kilka w różnych znaleziskach.

Przykładowo tu jest mój komentarz z 1.02.2023 a w profilu go nie widzę.
@wykop: Fajnie że przywróciliście powiadomienia z tagów ale niektórych nie da się usunąć. Wyświetla komunikat [Wystąpił błąd operacja zakończona niepowodzeniem]. Mam już 4 takie- oznacz jako przeczytane pomogło z 3 ale jeden dalej nie chce się usunąć( ͠° °) Do tego dlaczego po odczytaniu te powiadomienia nie szarzeją lub znikają tylko trzeba je osobno usuwać?
@wykop: gdy włączony jest film na YouTube, podczas zmiany rozmiaru okna czy przeniesieniu na drugi monitor odświeża cały wykop wraz z włączonym filmem. Trzeba włączać film od początku.