Wpis z mikrobloga

Drogie mirki, 25 lat temu, jak byłem w podstawówce, to kochałem się w takiej Paulinie. Jej rodzice w trzeciej klasie się przeprowadzili, zanim wyjechali opowiedziałem jej o moich uczuciach, że będę za nią tęsknił. Dała mi w prezencie wielokolorową kredkę. Dalej ją mam. Czasami sobie myślę co u niej. Dajcie plusa wielokolorowej kredce.
StatekKosmicznyZiemniaki - Drogie mirki, 25 lat temu, jak byłem w podstawówce, to koc...

źródło: 416365670_1604390899966999_3684627697992413410_n

Pobierz
  • 117
@StatekKosmicznyZiemniaki: też się kiedyś kochałem w jednej Paulinie z podstawówki. Ale to była śliczna dziewczyna. Tym bardziej nie mogłem uwierzyć w to co zobaczyłem jak ją spotkałem w liceum (więc tylko mogę się domyśleć jak wygląda teraz). Krótko mówiąc oby pozostała jedynie w twojej pamięci bo zapewne przeżyłbyś niezły szok w konfrontacji z brutalną rzeczywistością.
@StatekKosmicznyZiemniaki: Też mam czasem takie wspominki. Wczesne lata 90, ja miałem z 12 lat. Byłem na koloniach, w tle leciał Hej i "Zombie" a my 3 chłopaków kochaliśmy się w takiej jednej dziewczynce. No i przyszło nam grać w butelke i każdy liczył na to, że wylosujemy właśnie ją. Na dyskotece tańce przytulasy. Przechodziłem przejście między byciem dzieckiem a nastolatkiem. To były takie pierwsze kontakty z płcią przeciwną, które były wtedy