Wpis z mikrobloga

Głowa państwa nie pozwala dziennikarzom na zadawanie pytań na konferencjach ale za to bez problemu znajdzie czas na wywiad dla kanału na youtubie (!?) w pierwszy dzień jego działalności a prowadzić będzie Stanowski, który z sympatią do dudy się nie kryje.

Chyba trzeba trochę ocieplić wizerunek u młodszej części społeczeństwa.

Nie subskrybuje, nie ufam, nie polecam
Haa tfuu na śliskiego typa

#bekazpisu #kanalzero #polityka
robert_blaszczykowski - Głowa państwa nie pozwala dziennikarzom na zadawanie pytań na...

źródło: unkig6

Pobierz
  • 50
Polski standard, nie widziałem ale oceniam bo jestem kur*a polackim ekspertem od wszystkiego, typie co by się stało jakbyś unsuba dał dzisiaj po zobaczeniu i rzetelnej ocenie?


@DzonySiara: suba się właśnie daje po obejrzeniu i rzetelnej ocenie.
Pół miliona ludzi dało suba za nic. To jest właśnie polski standard, gdzie wyznawcy Stanowskiego dają suba w ciemno kanałowi w którym będzie wszystko i nic.
Nawet nie wiedząc jakie będą treści i kto
Polski standard, nie widziałem ale oceniam bo jestem kur*a polackim ekspertem od wszystkiego, typie co by się stało jakbyś unsuba dał dzisiaj po zobaczeniu i rzetelnej ocenie?


@DzonySiara: Jednak na podstawie poprzednich wywiadów Stanowskiego i Mazurka i ich sympatii wobec PIS można mieć już teraz poważne wątpliwości i nie dać im zarabiać i się nie denerwować. To nie tak, że oceniamy z pozycji zerowej, to tylko kontuacja ich wystąpień z kanału
@DzonySiara

nie widziałem ale oceniam bo jestem kur*a polackim ekspertem od wszystkiego, typie co by się stało jakbyś unsuba dał dzisiaj po zobaczeniu i rzetelnej ocenie?


Jak widzę gówno, to nie muszę go kosztować żeby wiedzieć, że to gówno xd