Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie są tacy chamscy XD?
Często z nudów pisze do losowych osób na ig parę razy miałem sytuację że ktoś mi pisał rzeczy typu #!$%@?. Praktycznie za każdym razem piszą "znamy się?"
Niby to w pewnym stopniu zrozumiałe bo nie każdy lubi poznawać nowych ludzi i pisać z nimi na necie lub po prostu szkoda mu na to czasu, ale takie wredne teksty to już przesada moim zdaniem. Nie można komuś napisać w sposób kulturalny że nie masz ochoty pisać?

W realnym życiu też miałem dość sporo sytuacji z chamami. Czasami mam wrażenie że niektórzy uwielbiają być niemili, krytykować lub wyśmiewać innych itp.

Ogólnie to nie mam zbytnio znajomych więc możliwe że rozmowy ze mną są niezbyt interesuję i czasami wchodzę na osobę oschłą bo na ogół jestem małomówny.

Ale nadal nie rozumiem dlaczego w ludziach jest taki brak kultury i empatii ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samotnosc #przegryw #instagram #pisanie #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi #chamstwo #blackpill #redpill #socialmedia ##!$%@? #znajomi #zalesie
  • 44
@Jkl777 Z jednej strony cie rozumiem bo Polacy mają kija w dupie, a z drugiej mam to samo, niech #!$%@?, co oni #!$%@? znowu odemnie chcą ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzisiaj np pomimo że koleś mnie #!$%@?ł i chcial mi dać za mało za mieszkanie i żegnałem się z nim to słuchałem 8min jego januszowego #!$%@?, natomiast w pracy z 5 razy nie podchodziłem do telefonu, który był
@Jkl777: wynika to z tego, że nie są nauczeni postawy asertywnej oraz nie mają zdrowego poczucia własnej wartości. Może błędnie to interpretuję, ale zwykłe odpisanie "nie jestem zainteresowany" w rozumieniu wielu ludzi nie buduje "prestiżu" i nie pozwala poczuć się na moment lepiej, chociaż jest na odwrót w kwestii zdrowia. Hierarchia stadna polegająca na agresji, a nie naturalnym przywództwie, bo wzbudzenie respektu u innych poprzez bycie naturalnym liderem jest bardzo trudne,
@iamNadia: na 6obcy są same zboki które chcą nudesow od dziewczyn xd. Nie oczekuje że będą chcieli tylko napisałem o tym że nie rozumiem po co są tacy nie mili.
Masz rację mało osób chce pisać z obcym typem ale czasami mi się tarfila osoba która miała ochotę się poznać itp. Czasem próbowałem też pisać z obcokrajowcami (moim zdaniem fajny pomysł na ćwiczenie języków) bardzo często normalnie zemną pisali i nie
@Eugeniusz_Zua: w sumie się o tym przekonałem, ale dalej nie wiem czemu ludzie aż tak chamsko reagują. Zdarzają się osoby które zemną popiszą i jest fajnie nawet poznałem tak parę osób i się z nimi spotkałem. Ogólnie to mam słabe umiejętności społeczne i staram się jakoś to zmienić ( ͡ ͜ʖ ͡)


Szczęściarz. Nie wiem czemu beczysz ze ludzie są tacy źli itd skoro udaje ci
@Ninx: szczerze to trochę się dziwnie to tylko wiadomość na Instagramie XD. Wystarczy napisać że nie chce im się pisac lub zablokować taką osobę czy coś ja ogólnie nie jestem nachalny napiszę hej i czekam na odpowiedź nie spamuje nikomu
@SpokoZiomek: moje konto wygląda wiarygodnie mam sporo swoich zdjęć (ogólnie traktuje insta jako fajne miejsce do przechowywania zdjęć wspomien itp.) mam trochę obserwujących i obserwowanych kont i na profilowym też mam swoje zdjęcie. Więc myślę że nie wyglądam na bota ( ͡ ͜ʖ ͡)
@dyskutek2: zgadzam się z tobą, myślę że właśnie niektórzy są agresywni i nie wychowani i po prostu myśla że są fajni jeśli są niemili xd. Niektórzy nawet nie umieją być kulturalni i tak się zachowują
@Sebastian_Castellanos: Do nie dawna nie miałem nawet z kim wyjść. Ogólnie to niby cieszę się że poznałem nowych ludzi ale jakoś trochę dziwnie się czułem na tych spotkaniach, odnosiłem wrazenie że tam nie pasuje. Długi czas bez znajomych jednak robi swoje