Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie są tacy chamscy XD?
Często z nudów pisze do losowych osób na ig parę razy miałem sytuację że ktoś mi pisał rzeczy typu #!$%@?. Praktycznie za każdym razem piszą "znamy się?"
Niby to w pewnym stopniu zrozumiałe bo nie każdy lubi poznawać nowych ludzi i pisać z nimi na necie lub po prostu szkoda mu na to czasu, ale takie wredne teksty to już przesada moim zdaniem. Nie można komuś napisać w sposób kulturalny że nie masz ochoty pisać?

W realnym życiu też miałem dość sporo sytuacji z chamami. Czasami mam wrażenie że niektórzy uwielbiają być niemili, krytykować lub wyśmiewać innych itp.

Ogólnie to nie mam zbytnio znajomych więc możliwe że rozmowy ze mną są niezbyt interesuję i czasami wchodzę na osobę oschłą bo na ogół jestem małomówny.

Ale nadal nie rozumiem dlaczego w ludziach jest taki brak kultury i empatii ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samotnosc #przegryw #instagram #pisanie #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi #chamstwo #blackpill #redpill #socialmedia ##!$%@? #znajomi #zalesie
  • 44
Czemu ludzie są tacy chamscy XD?

Często z nudów pisze do losowych osób na ig parę razy miałem sytuację że ktoś mi pisał rzeczy typu #!$%@?. Praktycznie za każdym razem piszą "znamy się?"


@Jkl777: nie wiem. Ale imo świadczy to trochw o nich, i to w sumie miłe, że od razu się przedstawiaja - nie musisz marnowac czasu. Generalnie też jest jakaś zaleznośc między poziomem intelektualnym czlowieka, a tym jak prowadzi