Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie są tacy chamscy XD?
Często z nudów pisze do losowych osób na ig parę razy miałem sytuację że ktoś mi pisał rzeczy typu #!$%@?. Praktycznie za każdym razem piszą "znamy się?"
Niby to w pewnym stopniu zrozumiałe bo nie każdy lubi poznawać nowych ludzi i pisać z nimi na necie lub po prostu szkoda mu na to czasu, ale takie wredne teksty to już przesada moim zdaniem. Nie można komuś napisać w sposób kulturalny że nie masz ochoty pisać?

W realnym życiu też miałem dość sporo sytuacji z chamami. Czasami mam wrażenie że niektórzy uwielbiają być niemili, krytykować lub wyśmiewać innych itp.

Ogólnie to nie mam zbytnio znajomych więc możliwe że rozmowy ze mną są niezbyt interesuję i czasami wchodzę na osobę oschłą bo na ogół jestem małomówny.

Ale nadal nie rozumiem dlaczego w ludziach jest taki brak kultury i empatii ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samotnosc #przegryw #instagram #pisanie #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi #chamstwo #blackpill #redpill #socialmedia ##!$%@? #znajomi #zalesie
  • 44
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@czuczer: no niestety, trochę mnie to boli ale cóż co mogę z tym zrobić. Zastanawiałem się parę razy co by było gdyby na świecie nie byłoby zła, chamstwa itp ale to tylko mrzonki
@Eugeniusz_Zua: w sumie się o tym przekonałem, ale dalej nie wiem czemu ludzie aż tak chamsko reagują. Zdarzają się osoby które zemną popiszą i jest fajnie nawet poznałem tak parę osób i się z nimi spotkałem. Ogólnie to mam słabe umiejętności społeczne i staram się jakoś to zmienić ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Jkl777: jesli piszesz do kobiet to do nich duzo pajaców pisze codziennie, nawet brzydkie laski dostaja wiadomosci od randomowych typow, ktorych na oczy nie widzialy, wiec pewnie od razu piszą, żebyś sie #!$%@? i nie spamowal xD
@Adiog: no w sumie nie zwracam jakoś uwagi na płeć ale właśnie od bab głównie były takie teksty XD. chociaż niektórzy normalnie ze mną popisali i się nawet z nimi spotkałem np w szkole
@justBrowsin: może w pewnym stopniu dziwne ale jakoś nie mam nic lepszego do roboty. I w sumie mam do tego dystans niektórzy na to normalnie reagują. Wydaje mi się że ludzie w Polsce nie mają zaufania do obcych