Wpis z mikrobloga

Jakby ktos sie zastanawial jak to jest miec dzieci to dzisiaj zona pojechala o 4 w nocy do rodzicow bo jada na drugi koniec polski do jakiejs ciotki wiec moja corka o 4.40 postanowila obudzic tate obrzygujac mnie, siebie i pol lozka.
A to miala byc mila sobota spedzona z corka, mialem nadzieje na spanie do 8 i ogladanie kreskówek do 10 w lozku, spacer do moich rodzicow i tak to mialo milo zleciec.
Wie ktos czy dr.peeper bedzie dobry na bol brzucha u dwulatki?

#dzieci #rodzicielstwo
Z.....a - Jakby ktos sie zastanawial jak to jest miec dzieci to dzisiaj zona pojechal...

źródło: 17002810737819146872822883243485

Pobierz
  • 58
@Castel-Gandolfo: tak pol troll, puszka stala poprostu na blacie od wczorajszego wieczoru kiedy robilem corce herbatke, mialem chwile czasu to napisalem na wykop i zrobilem zdjecie, ale tak w sumie niby co mialoby byc w tym glupiego?
Znaczy watpie zeby jakkolwiek pomoglo ale przeciez mimo okropnego skladu to nie trucizna, codziennie bym tego nie pil ale w barku zawsze mam pare puszek bo w drinkach bardziej mi smakuje od coli.
@ZielonaOdnowa: Ty #!$%@? daj dziecku jakas pepsi czy cos a nie pedalskie (z calym szacunkiem do homoseksualistow.) dr. Pedpery... A jeszcze lepiej to piecdziesiatke czystej bys polal a nie sie tu wyglupiasz.
I ty (celowo...) nazywasz sie ojcem???