Wpis z mikrobloga

Jeśli dla ciebie miłość do dorosłego mężczyzny jest tym samym, co gwałcenie zwierzęcia, no to współczuję twojej przyszłej żonie, jeśli oczywiście będziesz ją miał.


@Ekspert_od_niczego: pisałem o zoofilii, nie pisałem nic o zmuszaniu zwierząt do tego.
pisałem o zoofilii, nie pisałem nic o zmuszaniu zwierząt do tego.


Zwierzę nie rozumie koncepcji zgody, więc każdy przypadek zoofilii jest gwałtem na zwierzęciu. Zresztą nawet sam fakt porównania pociągu do dorosłego mężczyzny z pociągiem do zwierząt to jakieś Himalaje absurdu. Skąd ta nienawiść? Ktoś cię skrzywdził?
@eskejper: Zamiast efektownych scen gdy Joel złapał się na jedną z pułapek, gdzie Bill go ratuje i później walczą z zarażonymi w poszukiwaniu akumulatora do samochodu dostajemy za długi nudny wątek poboczny, gdzie fabuła została kompletnie pominięta. Obejrzałem dwa razy, fajnie pokazany efekt przemijania, ale jednak czegoś innego oczekiwałem po drugim odcinku.
@Logytaze: Problem polega na tym, że to pudełko wyświetla tych gejów wszędzie i obowiązkowo, bo inaczej film nie powstanie.
To sie niczym nie rózni od propagandy faszystów - tam też w każdym filmie musiał być przekaz - Żyd złodziej.
@rzymski_ntp Uwielbiam to jak prawaczki albo inne oszołomy przejmują słowa czy pojęcia używane przez drugą stronę i zaczynają nimi bezmyślnie ciskać. Podobnie było jak antyszczepionkowcy w pewnym momencie zaczęli nazywać szurami osoby, które się szczepią, albo mówią, że powinno sie zaszczepić. Ech, zawsze #!$%@? to samo z tymi bezmózgimi amebami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smutny_kojot: A to nie jest tak, że to konserwy dostają piany gdy ktoś w tv jest innej orientacji lub koloru skóry i uważają to za atak w ich jedyne prawdziwe tradycyjne wartości? Przecież samo sprucie się o dwóch gejów w serialu gdy to ma sens przecież jest przykładem oblężonej twierdzy...
Dla sprostowania sam jestem wrogiem netflixowego gówna gdzie się wpycha milion mniejszości i lgbtqr+ tylko czy tam inny lpg dlatego, ze
@niebieskikartofel: Zacznijmy od tego, że ludzie nie pruli się o samo gejostwo, tylko o rozwleczenie tego wątku na cały odcinek serialu (bądź co bądź na podstawie gry post apo) czyniąc z niego harlekina dla gejów. Oblężona twierdza tym razem to nie prawaki a właśnie fanatyczni miłośnicy odmienności seksualnych rzucający się z zębami i pazurami na każdego, któremu sztucznie napompowany wątek romantyczny nie przypadł do gustu. Oczywiście zostało to zrobione na siłę
Masz swój cudny przykład oblężonej twierdzy, połączony z teoriami spiskowymi więc chyba jackpot xD

Nieee, nikt się nie pruł w ogóle nic, a nic.
Co do samych zarzutów o nudność odcinka to poczęci się zgadzam miało być patetycznie o miłości, samotności i przetrwaniu, a wyszedł przydługi wątek który chciał być ambitny ale czegoś mu zabrakło. Ale na pewno nie ma tutaj homopropagandy xD

Trzeba być skrajnym przygłupem, aby nie zauważyć że LGBT
Pobierz
źródło: Zrzut ekranu 2023-02-01 132933