Wpis z mikrobloga

Jak jedna Różowa na Chada polowała czyli dramat w dwóch aktach + przywalenie w ścianę
(teatr dla Przegrywów)
Akt pierwszy „naiwność”

Różowa: Nie mogę znaleźć dobrego chłopaka ( ͡° ʖ̯ ͡°) chlip, chlip, chlip o ja biedna nieszczęśliwa, zostawiona, osamotniona, niedoceniona, zniewolona, pogardzana, wyśmiewana, oczerniana.

Rzeczywistość: Tak naprawdę, to nie możesz znaleźć Chada, a nie chłopaka, naokoło ciebie jest kilkunastu dobrych gości i taki jeden Miras co się nawet w ciebie tak na serio ko...

Różowa: (przerywa) Może i jest ale przecież Loreal jestem tego warta i na pewno zasługuję nie na niego ale na Chada co? jestem przecież taka inteligentna bo skończyłam europeistykę i hotelarstwo na uniwersytecie imienia Bolka i Lolka więc bądź tak dobry i daj mi Chada. Proszę ładnie! (zamiata rzęskami) ()

Rzeczywistość: Nie różowa, nie jesteś na tyle ładna aby dostać Chada, jesteś zwykłą spoconą Marleną z powiatowego. Dam ci dobrego przeciętego Mirasa, są niewielkie szanse, że Chad zechce cię w innej roli niż chwilowej zabawki, a ten Miras cię kocha i on...

Różowa: (przerywa) To oburzające! Ja wiem lepiej na co zasługuję i myśl o dotknięciu tego manleta 185cm wzrostu wywołuje we mnie obrzydzenie! Jadę do wojewódzkiego sama znaleźć Chada, przeżyję miłość jak w filmie Emily w Paryżu, a później mój Chad zabierze mnie do Dubaju na romantyczny „szoping”. ʕʔ

Rzeczywistość: Dobrze ci radzę, nie rób tego! Przywalisz w ścianę rzeczywistości i się rozczarujesz, nabawisz problemów z zaufaniem, może nawet problemów psychicznych, a na pewno zostaniesz z przestrzelonym tyłkiem więc weź sobie Mirka jaki się w tobie kocha od liceum i git! Przecież nie jest taki zły jak się ubierze w koszulę i go trochę ośmielisz, to całkiem fajny niebieski z niego i…

Różowa: (przerywa) Wiesz co? Wnerwiasz mnie ( _) Uważam, że taka super dziewczyna jak ja zasługuje przynajmniej na Chada w BMW, a nie na Mirasa ze Skodą Fabią w gazie!
(strzela focha)

Tak oto silna, dumna, niezależna i wykształcona różowa zmierza do Wojewódzkiego aby odnaleźć swojego wymarzonego Chada którego w rasistowsko, patriarchalnym akcie okrucieństwa odmówiła jej rzeczywistość. Jednak ku zaskoczeniu naszej bohaterki Chady chcą aby poskakała ona na ich rzodkwi niczym na kijku pogo w lunaparku nie będąc zainteresowanymi stałym związkiem! Nasza Mirabela w wieku 34 lat zaczyna rozumieć, że ktoś ją oszukał! Pierwsze siwe włosy i zmarszczki jakie nie znikają od kremiku z Rossmanna nie dodają uroku jej przeciętnej twarzy, a Chady zaczynają ją traktować jak plan B albo C i nie dzwonią przed 22 co różowa w skrytości ducha uważa za skandal jaki powinien zostać prawnie penalizowany o co już prosiła w prywatnej rozmowie Adriana Zandberga. Woła więc rzeczywistość na kolejną rozmowę.

Akt drugi „desperacja”

Różowa: Jakoś tak pusto w żyćku, ile można się bawić w podróże, imprezy, jedzenie sushi, openery, chodzenie do klubach i skakanie na kijku pogo. O ja biedna sponiewierana, nieszczęśliwa i… ()

Rzeczywistość: (przerywa) Czyli nie chcesz już tego wszystkiego?

Różowa: Chcę, chcę! (kiwa energicznie głową) Ale ej daj mi Chada na wyłączność co? Pliska! () nie chcę być tylko jego jedną z kilku dziewczyn ale chcę aby miał tylko mnie.

Rzeczywistość: Różowa mówiłem ci już, że jako zwykła przeciętna dziewucha zasługujesz na zwykłego przeciętnego gościa, a nie Chada, jesteś starsza więc teraz będzie trudniej i to ty będziesz musiała się trochę starać ale nadal mogę znaleźć dla ciebie takiego dobrego Mirasa jaki będzie cię ko...

Różowa: (przerywa) ...więc nie dostanę Chada? ()

Rzeczywistość: Czy ty mnie w ogóle słuchasz?! Nie, nie dostaniesz ale ten Mirek o którym wspominałem jest naprawdę fajnym gościem i on...

Różowa: aaa! ratunku! duszę się! i can't breathe! Mamusiu! (°°
( angry screams of różowa)

Rzeczywistość: Przeszłaś już przez pierwszy szok? Możemy porozmawiać? Słuchaj jeszcze nie wszystko stracone jak się postarasz to będzie okej i… ej, ty mnie słuchasz?

Różowa: Chada daj Chada! (ʘʘ) Chad należy dla mnie się! Chadzie kochany nie odchodź od swej lubej! Mój ci on jakom kuzynka Zbyszka z Bogdańca!

Rzeczywistość: Cholera kolejna, dużo ich ostatnio (westchnięcie) Łukaszek dzwoń po karetkę i do zakładu zamkniętego ją dawaj, oszalała z rozpaczy co za wysp w tym roku. ()

Niestety uszkodzenie mózgu w wyniku zderzenie ze ścianą rzeczywistości i uświadomienie sobie bycie zwykłą Marleną z powiatowego doprowadziły naszą różową do szaleństwa. Dokonała swego żywota w domu opieki dla samotnych Julek z przestrzelonym tyłkiem pod wezwaniem Magika Apostoła. Do ostatnich chwil śliniła się do plakatu Leonardo DiCaprio, a wydając swego ducha w ostatnich słowach rzekła: „przeklinam was przegrywy! To przez wasze incelskie komentarze na wykopie tak skończyłam!.”

Koniec.

Morał z tej historii?

Powiedź NIE dwóm rzeczom:

- preorderom na STEAM
- uszkodzonym różowym jakie dadzą ci szansę dopiero wtedy kiedy walną w ścianę

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #blackpill #przegrywpo30tce #przegryw #pasta #randki #mgtow #szaramyszkadlaanonka #szaramyszka #teartrdlaprzegrywow
N.....n - Jak jedna Różowa na Chada polowała czyli dramat w dwóch aktach + przywaleni...

źródło: trageida w dwóch aktach

Pobierz
  • 15
@Nostrian: Normalnie to już pewna grupa wyzywałaby Cię od mizoginów intzeli, ale serwis jest tak martwy, więc ja to zrobię.

O TY INTZELU PRAWICZKU MIZOGINIE WSTRĘTNY, JAK MOŻESZ ZAKAZYWAĆ KOBIECIE ODKRYWAĆ SWOJEJ SEKSUALNOŚCI, A MOŻE CO BOISZ SIĘ WYCHOWAĆ PÓŹNIEJ JEJ DZIECKO, CO Z CIEBIE ZA MĘŻCZYZNA, PRAWDZIWY FACET PRZYJMIE 30 LETNIĄ KOBIETĘ I DAR JEJ MIŁOŚCI W POSTACI ROZWALONEJ KLAPIOCHY I DZIECKA Z JAMALEM!!!11
@Nostrian nie rozumiecie że tak działa ich natura? a dlaczego facet ugania się zawsze za pięknymi, młodymi, cycatymi dziewczynami?? czy to jest sprawiedliwe? TO NATURA.
@Nostrian: Złoto! Cudowny wpis, styl literacki zajebisty. Chociaż sam już nie wiem czy zgadzać się z tobą czy z @Pozytywny_gosc heh. Ale zapomnieliście wspomnieć, że p0lka po 34 roku życia też frajera do wychowywania kaszojadów spłodzonych z chadem jest w stanie sobie znaleść. Znam laskę, która zadawała się z typem kompletnie nieodpowiedzialnym, coś tam ćpał potem sama w wieku 29, wychowywała dwójkę dzieci a w wieku 34 czy tam 36 już