Wpis z mikrobloga

Wczoraj jakiś Mirek pytał jak ma delikatnie powiedzieć różowej żeby schudła kilka kilogramów.
Widział jej zdjęcia z przed poznania go i była chudsza o kilka kg i mu się bardziej podoba z tych zdjęć.

Co w tym dziwnego? Napisał też jej wagę.
Laska przy 174 waży 56 kilogramów, co jest idealną wagą przy takich proporcjach.

Te "kilka kg" wprowadziło by ją w niedowagę. Typ ofc usunął ten wpis jak ludzie zaczęli go krytykować w komentarzach, i pisać żeby dał jej spokój.
On i tak pewnie już rozpoczął swoją kampanie spierd0lenia, bo znam takich typów.

Sama z takim byłam. Powtarzał mi że podobają mu się chude dziewczyny i jak schudnę to będziemy dopiero szczęśliwi. W miejscach publicznych nie chciał mnie trzymać za rękę, bo twierdził że się wstydzi.
Powiedział też, że jak schudnę to przedstawi mnie rodzinie...

Przez tego debila popadłam w ogromne zaburzenia odżywiania i samoocena -100.
Tak manipulował, że zanim przejrzałam na oczy to minął rok.
Teraz patrząc na zdjęcia z tamtego czasu jestem pewna, że typ miał coś z banią. Wyglądałam super i ważyłam 58 kg przy 166m.
Schudłam do 51 kg i straciłam praktycznie biust oraz biodra. Twarz wychudzona i blada, włosy o połowę mniej, a ten idiota jeszcze mi mówił, że brakuje mi tylko 1 kg od wymarzonej i idealnej dla kobiety wagi.
Idealnej dla niego oczywiście, bo z tym jak ja się czuje, to się nie liczył.

Kolejny rok to ja dochodziłam do siebie. Takich facetów jest sporo i chyba nie są świadomi jak takie krytykowanie wagi i wyglądu wpływa na psychę u różowych.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zdrowie #zwiazki #odchudzanie #takaprawda
  • 106
  • Odpowiedz
@rzezbiarka: 56kg może i jest idealną wagę przy wzroście gdy ma się 174cm ale wtedy gdy ma się jakieś mięśnie, a nie sam tłuszcz. Można być chorobliwie otyłym i mieścić się w tych granicach...
  • Odpowiedz
@rzezbiarka: tak to jest jak jakaś p0lka bierze sobie oskarka a nie giga chada który by jej nie zasugerował ale powiedział że siłownia to podstawa związku i najpierw masa a potem jeszcze więcej masy ważne żeby co jakiś czas zredukować. Facet powinien dać zawsze jasno do zrozumienia dziewczynie że minimum 2,5gram białka na kg masy ciała i minimum 100 w martwym.
Julki myślą że chady będą na nie leciały jak chodzą
  • Odpowiedz
@Ufolog
jesteś anorektykiem a nie sportowcem xd ja mam 180cm, ważę 80kg, a moja docelowa waga to będzie 85-87 kg przy 15%bf

laska może ważyć nawet 65przy 166cm i wyglądać zajebiście ale ta waga to muszą być mięśnie a nie tluszcz
  • Odpowiedz
@Nemayu: Dobry dzban jesteś. Istnieje, #!$%@?, taka cała #!$%@? dziedzina pod tytułem LEKKOatletyka, ale ty będziesz bić konia do lustra na siłowni. Won na czarno. XD
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: @Nemayu @Ufolog Przecież taka jest waga sportowców. Lekkoatletów, ale też np. piłkarzy. Toni Kroos ma 183 cm wzrostu i waży 76 kg. Jak się weźmie innych piłkarzy (ich najłatwiej, bo ich staty są dostępne w internecie), to zobaczy się podobne wyniki.
  • Odpowiedz
@Ufolog: @Reretos Skoczkowie narciarscy nie ważą nawet blisko 76 kg.

Sumita też jest sportowcem. Chodzi o to, że zarówno jedni i drudzy uprawiają sport zawodowy w którym liczą się wyłącznie wyniki. Porównywanie się do zawodowych sportowców i wyznaczanie ich za wzór do naśladowania w kwestii sylwetki to patologia.
Skoczkowie mają często właśnie problemy spowodowane odżywianiem i niedowagą. Kobiety skoczkowie osiągają dużo gorsze wyniki, bo nie mogą zrzucić aż tak wagi, bo
Nemayu - @Ufolog: @Reretos Skoczkowie narciarscy nie ważą nawet blisko 76 kg.

Sumita...

źródło: image_2023-01-29_023004879

Pobierz
  • Odpowiedz