Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

ostatnio wspominaliśmy, że jednym z zadań, nad którym obecnie pracujemy, jest #ioswykop. Obiecaliśmy, że przed wdrożeniem produkcyjnym, uruchomimy testy beta aplikacji iOS i zaprosimy Was do udziału w nich. Dzięki temu poznamy Wasze zdanie oraz kierunek oczekiwanych przez Was zmian.

[Treść edytowana - obecnie zamknęliśmy zapisy, mamy komplet osób]

Jeśli chcielibyście dołączyć do testów beta aplikacji #ios, skontaktujcie się z nami za pomocą formularza kontaktowego i podeślijcie adres mailowy połączony z #apple, na który możemy przesłać Wam dostęp do wersji beta aplikacji. Na tym etapie testów przygotowaliśmy 100 dostępów.


Podzielcie się swoimi opiniami. Będziemy ogromnie wdzięczni jeśli dacie nam znać jakie zmiany - Waszym zdaniem - powinny zostać wprowadzone w pierwszej kolejności, które są dla Was najważniejsze, czego najbardziej oczekujecie? (ʘʘ)

#aplikacje #wykop #ciekawostki #programowanie
Pobierz wykop - Wykopowicze,

ostatnio wspominaliśmy, że jednym z zadań, nad którym obecnie...
źródło: ios
  • 120
@Anakee: ależ oczywiście, że nie robią. Mają niby własnych testerów, którzy testują UATy ale najwyraźniej nie ma kryterii akceptacji skoro potrzebujecie aż 100 osób do testów przedprodukcyjnych. No i za darmo? Nie żartujmy sobie, masa mirków wrzuciła konkretne fixy do styli czy funkcjonalności i ogarnięty analityk zebrałby to w kupę i zaimplementował przed puszczeniem bety na iOS. A patrząc po tym jak była wdrożona nowa wersja, chcą mieć tym razem zrobione
nie macie własnych analityków tylko crowd testing?


@walk_man: Nie chodzi o opinię naszych analityków, ale o Wasze zdanie - chcemy wspólnie z Wami tworzyć serwis. Tak byście mieli realny wpływ na kierunek jego rozwoju :))


@wykop: Ale po co? Przecież i tak na koniec nie weźmiecie żadnych uwag pod uwagę i zrobicie po swojemu ( ͡ ͜ʖ ͡)
@wykop: Ale wy jesteście miernoty. Tak spieprzyć taki portal. Większość szanujących się twórców kontentu już dawno znalazła sobie miejsce na hejto a wy dalej naprawiacie stworzone przez siebie problemy. Nawet mi was (specjalnie z małej) nie żal.
@wykop: to na co wy ten rządowy szmal przewaliliście? Wódkę, koks, rogale, sesje w zbożu? Apki zawsze były dla mnie gownem, teraz połowa funkcjonalności leży to jeszcze na kompie w domu mi się strona nie wczytuje i nawet mi się już nie chce czegokolwiek z tym zrobić. Te półtora banki to chyba na to właśnie, byście ubili portal, którego użytkownicy są antypisowscy. Brawo, udało Wam się. Miłego życia parówkowo benzynowej kasy.
@m__b @a__s: @wykop tymczasem na www powiadomienia wciąż kierują co najwyżej do wątku i trzeba samemu szukać swojego komentarza i ewentualnych odpowiedzi. Nie mogę też zobaczyć własnych komentarzy pod znaleziskami. Dlaczego dopuściliście na prod wersję bez podstawowej dyskusji? Dlaczego w serwisie rzekomo tworzonym przez użytkowników funkcjonalność dyskusji stoi na dużo gorszym poziomie niż na pepperze, gdzie ludzie wrzucają promocje na schab w biedrze?
ostatnio wspominaliśmy, że jednym z zadań, nad którym obecnie pracujemy, jest #ioswykop


@wykop: ja nie rozumiem, najpierw wypuszczacie wykop 2.0, który #!$%@? wam oficjalne aplikacje (przez które pewnie było 80% ruchu) a teraz nagle robicie kolejną aplikację, która będzie działała z nowym wykopem?

Tam u was to jest ktoś, kto ma więcej niż 10 iq i miesiąc doświadczenia?
@wykop
Jak w ogóle odświeżyć komentarze/wpis będąc na samym dole? Z tego co widzę, to trzeba jechać na samą górę (do treści wpisu) i przeciągnąć palcem w dół...
@wykop: a może tak najpierw zajmijcie się podstawową funkcjonalnością tego portalu czyli powiadomieniami? Kiedy to zacznie działać?

I dalej jest błąd, że po kliknięciu w "pozostałe komentarze" wpis otwiera się na nowej podstronie i żeby czytać dalsze wpisy z gorących to trzeba klikać "wstecz".
Nie chodzi o opinię naszych analityków, ale o Wasze zdanie - chcemy wspólnie z Wami tworzyć serwis


@wykop: szkoda, że taki cel nie przyświecał Wam przy tworzeniu obecnej odsłony, a raczej "aberracji" Wykopu...
@wykop: Teraz to już niespecjalnie jest po co. Już przestałem odruchowo odpalać apkę wykopu by zobaczyć niusy, zresztą ruch na stronie tak drastycznie umarł że nie ma w zasadzie po co zaglądać.