Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

ostatnio wspominaliśmy, że jednym z zadań, nad którym obecnie pracujemy, jest #ioswykop. Obiecaliśmy, że przed wdrożeniem produkcyjnym, uruchomimy testy beta aplikacji iOS i zaprosimy Was do udziału w nich. Dzięki temu poznamy Wasze zdanie oraz kierunek oczekiwanych przez Was zmian.

[Treść edytowana - obecnie zamknęliśmy zapisy, mamy komplet osób]

Jeśli chcielibyście dołączyć do testów beta aplikacji #ios, skontaktujcie się z nami za pomocą formularza kontaktowego i podeślijcie adres mailowy połączony z #apple, na który możemy przesłać Wam dostęp do wersji beta aplikacji. Na tym etapie testów przygotowaliśmy 100 dostępów.


Podzielcie się swoimi opiniami. Będziemy ogromnie wdzięczni jeśli dacie nam znać jakie zmiany - Waszym zdaniem - powinny zostać wprowadzone w pierwszej kolejności, które są dla Was najważniejsze, czego najbardziej oczekujecie? (ʘʘ)

#aplikacje #wykop #ciekawostki #programowanie
wykop - Wykopowicze,

ostatnio wspominaliśmy, że jednym z zadań, nad którym obecnie...

źródło: ios

Pobierz
  • 120
Nie wiem jak sie robi ujemne plusy na wykopie, ale tutaj by sie idealnie nadawały.

A może najpierw naprawicie powiadomienia? No chyba, że w ogóle nie przewidzieliście ich działania i teraz jest sztynks ;p
chcemy wspólnie z Wami tworzyć serwis


@wykop: nic śmieszniejszego dzisiaj nie przeczytam, chyba sami w to nie wierzycie, biauek sobie przypomniał o serwisie po kilku latach i nagle chce wspólnie z użytkownikami tworzyć serwis xD pozostaje współczuć tym, którzy pomimo lekceważącego podejścia do użytkowników ze strony administracji wezmą udział w tych testach za darmo
nie podaliście który powód kontaktu wybrać, w ten sposób dostaniecie wiadomości oznaczone kilkoma kategoriami


@aarahon: To nie jest żaden problem :)) Niezależnie od tego jaki typ zgłoszenia wybierzesz, zespół kontaktu zapozna się z jego treścią i pokieruje zgłoszeniem tak, aby trafiło ono do odpowiedzialnego za zadanie zespołu. Nie ma co się złościć.
@wykop: Lepiej dokończcie zmiany w wersji webowej. Z takich podstawowych oprócz kwestii layoutowych (zlewanie się nowych wpisów z komentarzami etc.) to:
- możliwość otwierania obrazków środkowym przyciskiem myszy,
- obrazki hostowane w JPG, a nie WEBP (ja wiem, że ten drugi oszczędza miejsce na serwerze, ale trzeba się dodatkowo rypać przy chęci zapisania jakiegoś mema),
- wyświetlanie najbardziej popularnych komentarzy w kolejności CHRONOLOGICZNEJ, a nie pod względem ilości plusów. Od wczoraj
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PodniebnyMurzyn: Tak, daję, nie są to jakieś heheszki, patrostrime, gotujzwykopem tylko bardziej niszowe tagi. ok. 100 wpisów na nich dziennie. w tym też sporo martwych tagów/autorskich na których nic się nie pojawia. A docierają do mnie 3-4 dziennie obecnie.