Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

ostatnio wspominaliśmy, że jednym z zadań, nad którym obecnie pracujemy, jest #ioswykop. Obiecaliśmy, że przed wdrożeniem produkcyjnym, uruchomimy testy beta aplikacji iOS i zaprosimy Was do udziału w nich. Dzięki temu poznamy Wasze zdanie oraz kierunek oczekiwanych przez Was zmian.

[Treść edytowana - obecnie zamknęliśmy zapisy, mamy komplet osób]

Jeśli chcielibyście dołączyć do testów beta aplikacji #ios, skontaktujcie się z nami za pomocą formularza kontaktowego i podeślijcie adres mailowy połączony z #apple, na który możemy przesłać Wam dostęp do wersji beta aplikacji. Na tym etapie testów przygotowaliśmy 100 dostępów.


Podzielcie się swoimi opiniami. Będziemy ogromnie wdzięczni jeśli dacie nam znać jakie zmiany - Waszym zdaniem - powinny zostać wprowadzone w pierwszej kolejności, które są dla Was najważniejsze, czego najbardziej oczekujecie? (ʘʘ)

#aplikacje #wykop #ciekawostki #programowanie
Pobierz wykop - Wykopowicze,

ostatnio wspominaliśmy, że jednym z zadań, nad którym obecnie...
źródło: ios
  • 120
@wykop: moja opinia jest taka, że celowo zrobiliście do dupy design wertykalnie, żeby było mniej treści i scrollować w wuj wiele, żeby nabijać wyświetlenia reklam, a paginacja gdzie numer page to randomowy string to zabieg, żeby nie pozwolić userowi na przejście do konkretnej podstrony, żeby musiał znowu wszystko scrollować i znowu wyświetlać reklamy.
Pajace.
@wykop
nie no, brawo. Nawet w porę. Tylko nie wiem dla kogo teraz ta aplikacja, jak osoby które z niej korzystały to już mają was i wasz wykop głęboko w dupie i tutaj nie wrócą. Ja to mam wrażenie że szefem od tego nowego wykopu u was to jest mój stary pijany xD
@wykop: @m__b ja #!$%@? naprawdę? XDD

Myślałem, że tamte błędy coś was nauczyły i weźmiecie w końcu testerów, którzy faktycznie siedzą na wykopie, mają doświadczenie i oddadzą dobry feedback.

A nie #!$%@?, pierwsze 100 osób dostanie beta XD

Boże święty ten portal to parodia.

@WuDwaKa: jedna chyba nie warto zostać nawet testerem XD
nie macie własnych analityków tylko crowd testing?


@walk_man:
1. od kiedy analitycy robią testy?
2. Testowanie przez " friends and family" jest normą. Nawet Microsoft ma coś takiego.
ostatnio wspominaliśmy, że jednym z zadań, nad którym obecnie pracujemy, jest #ioswykop. Obiecaliśmy, że przed wdrożeniem produkcyjnym, uruchomimy testy beta aplikacji iOS i zaprosimy Was do udziału w nich. Dzięki temu poznamy Wasze zdanie oraz kierunek oczekiwanych przez Was zmian.


@wykop: Nie wygłupiajcie się. Wypuście apkę na spontanie jak stronkę.
czego najbardziej oczekujecie? (ʘʘ)


@wykop: Ja bym oczekiwała, że jak poważny portal społecznościowy zmienia się to nie olewa użytkowników iOS zostawiając ich z przeglądarkową, koślawą wersją tylko przygotowuje aplikację wcześniej. Teraz to się pocałujcie w dupe xD
@wykop
Wprowadzacie aplikację na ajfona bo Mihau ma ajfona, a zwykli użytkownicy nadal nie mogą korzystać z portalu xD
Już pomijając tagi, od samej aktualizacji nie udało mi się skorzystać z wykopu przez przeglądarkę (Brave na ios)