Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

ostatnio wspominaliśmy, że jednym z zadań, nad którym obecnie pracujemy, jest #ioswykop. Obiecaliśmy, że przed wdrożeniem produkcyjnym, uruchomimy testy beta aplikacji iOS i zaprosimy Was do udziału w nich. Dzięki temu poznamy Wasze zdanie oraz kierunek oczekiwanych przez Was zmian.

[Treść edytowana - obecnie zamknęliśmy zapisy, mamy komplet osób]

Jeśli chcielibyście dołączyć do testów beta aplikacji #ios, skontaktujcie się z nami za pomocą formularza kontaktowego i podeślijcie adres mailowy połączony z #apple, na który możemy przesłać Wam dostęp do wersji beta aplikacji. Na tym etapie testów przygotowaliśmy 100 dostępów.


Podzielcie się swoimi opiniami. Będziemy ogromnie wdzięczni jeśli dacie nam znać jakie zmiany - Waszym zdaniem - powinny zostać wprowadzone w pierwszej kolejności, które są dla Was najważniejsze, czego najbardziej oczekujecie? (ʘʘ)

#aplikacje #wykop #ciekawostki #programowanie
Pobierz wykop - Wykopowicze,

ostatnio wspominaliśmy, że jednym z zadań, nad którym obecnie...
źródło: ios
  • 120
@wykop: wy powiedzcie lepiej, jak te czarne listy działają, skoro mam u siebie zablokowany tag, a wpisy nim oznaczone widzę po prawej stronie w aktywnych wpisach. Więc po co jest ta czarna lista? Co ona robi?
@wykop: naprawcie albo przywróćcie stare powiadomienia urwa mać! bez tego nie można normalnie komunikować się z innymi użytkownikami
@wykop: naprawcie #!$%@? powiadomienia bo nie odsyłają do odpowiedzi którą ktoś nam udzielił tylko do ogólnie komentarzy. A przez ctrl+f nie da się znaleźć bo wątki komentarzy żeście pozwijali #!$%@? wie po co. #!$%@? se zwińcie w serwerowni
@wykop: chciałbym was jeszcze poprosić o zmianę działania przycisków w nagłówku strony, aktualnie jak jestem na mikroblogu i go kliknę to nic się nie dzieje a oczekiwany efekt jest taki że przeniesie mnie na pierwszą strone mikrobloga przeładowując stronę - dzięki temu jak jestem na 10 stronie to nie muszę wchodzić w pasek adresu i zmieniać ani otwierać wykopu w nowej karcie

I dodatkowo przydałby się licznik obserwujących przy tagach w
Fajnie, aplikacja nie działa w ogóle, człowiek zagląda wieczorem dopiero, gdy ma chwilę wolnego i dowiaduje się, że dostęp do aplikacji na nie wiadomo ile dostanie tylko 100 osób, a reszta nara.
@wykop: Wiecie gdzie sobie możecie wsadzić testy appki na iOS? Wiecie. Dla mnie wykop umarł. Wchodzę tu tylko po to by coś poczytać. Nawet komentować się nie chce, bo od kilku tygodni nie potraficie naprawić tak prostej rzeczy jak powiadomienie o odpowiedzi na mój komentarz, którego (tego powiadomienia) kliknięcie nie prowadzi do tej odpowiedzi.

Może to nieprawda, a może prawda ale trwa to już tyle (mam na myśli naprawianie tego burdelu),
@wykop: jak to ma działać? Wysyłać wam listę wszystkiego, czego brakuje przez TestFlight/mailem? Nie macie jakiejś listy co jest wdrożone, co jest w planach (i na kiedy), żeby człowiek się nie produkował na darmo? W tej aplikacji jest kilka ewidentnie brakujących rzeczy, ale może to tylko dla mnie ewidentne, a dla was nie.