Aktywne Wpisy
Ogladacznowy +65
Największy przegryw roku, chodząca ciota w slim jeans, parobek multipli, „przyjaciel” do bycia frajerem, jak można być zaproszonym do domu, czy tucznika, czy kogoś innego, być tam, spac, robić fejm , a na koniec przerobić „biedne dziecko” i dupe kulesia u którego jesteś? Ja bym kooorwe #!$%@?…,a ten baran jajko surowe przyjmuje na ryj
#danielmagical
#danielmagical

janburner +19
Zatrważające są niektóre historie pisane tutaj przez oskarków, ale też zasłyszane od niektórych moich przystojnych znajomych. O tym jak totalnie nieznajome kobiety przychodzą do nich po wymianie kilku wiadomości na #tinder tylko po to, żeby dostać bolca. Żadnego gadania, żadnych podchodów, po prostu przychodzą, biorą do buzi, robią anal, dają się peklować na wszystkie sposoby i wychodzą często wiedząc, że nigdy się już z nimi nie zobaczą i zupełnie się z tym
aby dotrzymac wczorajszej deklaracji, wracam do Was z informacja o kolejnych wprowadzonych na Wykopie usprawnieniach. Obecnie nasza uwaga skupiona jest glownie na tematach, o ktorych wspominam w dalszej czesci wpisu, ale jednoczesnie staramy sie realizowac tez inne zadania.
W dzisiejszej aktualizacji #wykopchangelog pojawily sie zadania:
1. W ostatnich dniach sygnalizowaliscie nam problemy zwiazane z RSSem. Ten problem zostal juz czesciowo rozwiazany, RSSy ponownie dzialaja, choc po Waszym feedbecku wiemy, ze spodziewacie sie jeszcze kilku zmian w tym obszarze - zajmiemy sie tym w kolejnych dniach.
2. Rozwiazalismy problem dotyczacy roznych stref czasowych. Wczesniej zdarzaly sie sytuacje, ze gdy osoby przebywajace w innych strefach publikowaly komentarze, data publikacji komentarza sugerowala tresc opublikowana "za 35 minut". Obecnie ten blad nie powinien sie juz pojawiac.
3. Po Waszych sugestiach zrezygnowalismy w widoku znaleziska z gornego formularza dodawania komentarza. Obecnie widok znaleziska stal sie czytelniejszy. Edytor, podobnie jak w poprzedniej wersji, znajdziecie na koncu dyskusji.
Tematy, ktore aktualnie realizujemy:
1. Zmiana sposobu prezentacji watkow na mikroblogu - wieksze wciecia, odroznienie pomiedzy wpisem a komentarzem oraz wyswietlanie 3 najlepszych komentarzy pod wpisem.
2. Poprawienie algorytmu sortowania tresci aktywnych (zmiana w ramach Wykopaliska zostala juz opublikowana).
3. Wdrozenie powiadomien dla tagow.
4. Zmiana wygladu trybu nocnego.
5. Wdrozenie linkowania bezposredniego do miejsca w dyskusji z poziomu powiadomienia.
6. Uruchomienie testow beta aplikacji iOS - przed wdrozeniem produkcyjnym zaprosimy rowniez Was do wspolpracy, aby nie popelnic starych bledow.
7. Realizacja aktualnych poprawek i bledow.
Zdaje sobie sprawe, ze to wlasnie na te zmiany czekacie najbardziej, dlatego postaramy sie przynajmniej wiekszosc z nich udostepnic Wam jeszcze w tym tygodniu. O wszystkich usprawnieniach na biezaco informujemy pod: https://wykop.pl/tag/wykopchangelog dlatego goraco zachecam do sledzenia tagu.
#wykop #nowywykop #naprawiamy #internet
pierwszy komentarz
drugi komentarz
trzeci komentarz, sprzedam opla
@m__b:
Wy jeszcze w 2024 będziecie naprawiać błędy po wdrożeniu tej nowej wersji.
mistrzu złoty, ja np. nie chcę widzieć komentarzy pod postem, chce mieć stare rozwiń i sobie przewijać. Mam tagi których nie blokuje bo czasami czytam, ale czasami są to tak dowalone komentarze na 30s scrollowania. Chcę zwyczajne rozwiń i sobie ogladam wpis. Bez spamu, to Mirko, tu się plusuje rzeczy niestworzone xDDD albo zróbcie opcje pokazywania najlepszych komentarzy, albo opcje rozwiń.
@m__b: Wy nie wprowadzacie usprawnień, tylko naprawiacie to co popsuliście, do usprawnień w porównaniu do starej wersji to jeszcze daleka droga.
na górnym, niebieskim pasku nie mogą te przyciski zostać?
@m__b: zamiast pieprzyć bez sensu, to po prostu to zrób.
Lenistwo front-endowców, zamiast to przenosić(ukrywać, wyświetlać w dwóch różnych miejscach) to jest na wersjach tabletowych tak samo jak na mobilnej xD
@farew3Ell: Bo zrobili trigger mobilnej wersji po rozdzielczości okna, a nie po detekcji czy to faktycznie mobile. Dlatego dostajesz wersję mobilną jak ustawisz "mobilne" proporcje okna.