Wpis z mikrobloga

Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał się nowej odsłony! Przebudowaliśmy niemal wszystko, a o najważniejszych zmianach dowiecie się ze znalezska: https://wykop.pl/link/6986551/calkowicie-nowa-wersja-serwisu-sprawdz-co-zmienilismy-na-wykopie

Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet #polska #wykopchangelog
Pobierz
źródło: Nowy Wykop
  • 688
@wykop: Czy Wy #!$%@? macie rozum i godność człowieka? Jestem z Wami praktycznie od samego początku ale takiego gówna jak #!$%@?ście dzisiejszeju nocy to jeszcze nie było, serio mam ochotę #!$%@?ąć tym wszystkim w #!$%@? i usunąć to konto. W moich oczach #!$%@?ście tą gównowersją po całości. I jeszcze te bezczelne komentarze, "...co Wam sięnajbardziej podoba?" Chyba ktoś tyam u Was #!$%@?ł się na łeb i doszczętnie #!$%@?ł. Gdzie podziała się
@wykop: Zapomnieliście debile o API dla apek swoich? Czy to jest specjalny zamiar by ludzie przestali wchodzić żeby nie było widać złych słów o Orlenie i Pisie?

I macie jakiś QA, a jeśli tak to ich sluchacie? Bo jakoś wątpię
@wykop: Ogólnie chciałbym pogratulować profesjonalnego wdrożenia zmian. O 5 rano nie działało, o 9 rano strony wczytywały się po 20 sekund, o 11 też coś koło tego a do tego te nowe ficzery z tematami wyświetlały mi dokładnie to samo. Potem przestałem zaglądać. No ale to pewnie potrwało pół dnia i można się było przemęczyć.

Co gorsza - zabiliście apkę mobilną oficjalną na ios'a, przez to przestanę korzystać zapewne z wykopu,
@wykop: dodałem #nowywykop na czarną listę, a i tak widzę ten post jako pierwszy w gorących. Przeglądam wykop w trybie incognito, wylogowalem się i zalogowałem jeszcze raz i dalej to samo.
@Darjo: Co prawda możesz na iOS (od którejś tam wersji) z safari dodać aplikacje PWA do Home Screena, ale jeżeli masz iPhona z notchem, to niestety możesz mieć problem z zalogowaniem, notch przykrywa górną belkę :)
@wykop: Okej, po poklikaniu na wasz nowy serwis kilka minut stwierdzam że to jest najgorsze gówno od dawna z jakim miałem styczność. Kto wpadł na ten pomysł? XD
Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)


@wykop: Żarty was się trzymają. Żyjecie w inym świecie i olewacie opinie, a przecież cały interent się już z was śmieje, ale niech wam będzie. Zagram w waszą grę:

Najbardziej podoba mi się, że nie działa wasza aplikacja na #ios i że komentarze ładują się tak długo. Jestem też pod wielkim wrażeniem jak skopaliście tryb nocny,
@wykop: pamietam zmianę, gdy wchodził ten wykop, który teraz jest starym. Też wszystko było nieużywalne i "cościenarobili?!?!". Niestety sie i do tego przyzwyczimy, chociaż aktualnie żadnych plusów nie widzę :(