Wpis z mikrobloga

Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał się nowej odsłony! Przebudowaliśmy niemal wszystko, a o najważniejszych zmianach dowiecie się ze znalezska: https://wykop.pl/link/6986551/calkowicie-nowa-wersja-serwisu-sprawdz-co-zmienilismy-na-wykopie

Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet #polska #wykopchangelog
Pobierz wykop - Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał s...
źródło: Nowy Wykop
  • 688
@wykop: Moje konto proszę w trybie pilnym przywrócić na należne i uczciwie wypracowane wykopową aktywnością miejsce w rankingu, na którym znajdowało się ono jeszcze w dniu wczorajszym, tuż przed migracją do nowej wersji – miejsce w okolicach pozycji #420. Co za tym idzie – proszę o niezwłoczne przywrócenie bordo, które zostało bezpodstawnie odebrane w procesie migracji.
Ze zmian które mi się podobają które do tej pory zauważyłem, wymieniłbym;

-ograniczoną przejrzystość
-wydłużony czas oczekiwania na reakcje
-zmiane moich ustawień, jak chociażby automatyczny powrót do cenzury wulgaryzmów

Mam nadzieję że w dalszej kolejności postawicie na zatrudnienie moderatorów o wyższym stopniou upośledzenia, i będzię wtedy można wyłapać bana, albo kasacje wpisu nie tylko za "brzydkie słowa" ale także za zbyt zaowalowane wypowiedzi.
@wykop: nowy wykop może i jest brzydki, ale przynajmniej nic nie działa. jeszcze bardziej zepsuliście serwis, teraz przyszliście zdenerwować użytkowników swoimi śmieszkami? żądamy powrotu do starego layoutu, kolejnych nudesów Anny S i prawdy o wydarzeniach w serwerowni!