Wpis z mikrobloga

Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał się nowej odsłony! Przebudowaliśmy niemal wszystko, a o najważniejszych zmianach dowiecie się ze znalezska: https://wykop.pl/link/6986551/calkowicie-nowa-wersja-serwisu-sprawdz-co-zmienilismy-na-wykopie

Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet #polska #wykopchangelog
wykop - Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał s...

źródło: Nowy Wykop

Pobierz
  • 688
  • Odpowiedz
@wykop: układ jest bardzo nieczytelny w porówaniu z poprzednim. Środkowa - główna część zbyt wąska; minitaturka osadzona z boku znaleziska powoduje że opis jest "ścisniety" więc żeby przeczytac cały trzeba "skakać" oczami pomiedzy kilkoma linijkami tekstu.
  • Odpowiedz
@wykop nie mogę za bardzo się wypowiedzieć bo wczoraj strona działała bardzo wolno, dzisiaj też. Zniechęca to do korzystania z serwisu. W sumie to może nawet ficzer, nie będę tutaj tracić czasu tak dużo.
  • Odpowiedz
Troche pokorzystalem i niektore zmiany na plus - wymagaja przyzwyczajenia, ale brak mozliwosci nawigacji przez swoje komentarze, czy dark theme (ktory jest niebieski) sa nieakceptowalne jak dla mnie. Brakuje mi tez numerka w powiadomieniach
  • Odpowiedz
@tomek120k: Ja prdl. Dostałem powiadomienie o odpowiedzi w którym podlinkowało mnie do postu, ale komentarz sobie musiałem już znaleźć sam. Przewijajac 14 stron komentarzy, strona po stronie.

Jak ta strona tak działa to ja jej w PWA nie chcę... masakra.
  • Odpowiedz
@wykop:
1. Brak możliwości przeglądania własnych komentarzy
2. Klikając w powiadomienie otiwra się znalezisko gdzie ktoś nas oznaczył - nie ma scrollla do faktycznego komentarza. W ogóle to przez te przyciski "rozwiń" to nie da się komentarza w takim znalezisku znaleźć. Także sugeruje autorozwijanie przy redirekcie do komentarza...
3. Stronicowanie , jasne wydajność itp, ale przydałby się virtual scroll, jest 2023 rok...
4. Te przyciski plus oraz to pomarańczowe gówno strasznie
  • Odpowiedz