Wpis z mikrobloga

Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał się nowej odsłony! Przebudowaliśmy niemal wszystko, a o najważniejszych zmianach dowiecie się ze znalezska: https://wykop.pl/link/6986551/calkowicie-nowa-wersja-serwisu-sprawdz-co-zmienilismy-na-wykopie

Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet #polska #wykopchangelog
Pobierz
źródło: Nowy Wykop
  • 688
@wykop: Dużo już zostało napisane jak sknociliście. Mnie ten UI odstręcza. Nie chce mi sie tu wchodzić bo design mnie męczy. Nie czuję sie jak u siebie. Nie działaja podstawowe funkcje. Normalnie orlenowa parówa wam w oko.
@wykop: jest dramatycznie źle...
brzydko, nieczytelnie, nieergonomicznie... i potwornie długo się ładuje! Brakuje jeszcze tylko, żebyście opłaty wprowadzili, to będzie brzydki, niesprawny i drogi...
Mam dość, chyba się wypisuję po nastu latach... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wykop: Ludzie kto to wymyślił? Przecież to jest dramat. Ręce opadają. Dajcie opcję przywrucenia starego wygłądu dla tych co chcą i tyle. Sami sobie włączcie nowy wygląd.
@wykop: jak mam sprawdzić swoją listę komentarzy? Z profilu wyświetla mi tylko komentowane znaleziska. Bez kometarzy z ocenami jak do tej pory. Na podstawie ocen można było ocenić czy warto się odnieść, wrócić do poprzedniego znaleziska. A obecnie nie ma nawet sensu komentować. Trochę głupio, że testujecie taką zmianę na "żywym organizmie" albo "na produkcji". Raz, że jest to niepoważne a dwa - sporo użytkowników może podejść negatywnie i zacząć kombinować.
Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)


@wykop: przecież to działa wszystko jakby chciało, a nie mogło. Co mi się podoba? Kolor tła w menu po lewej w trybie nocnym, tyle. Klika się cokolwiek to ładuje się pół godziny, w profilach użytkowników jest burdel, kolor belki u góry zbyt mocno się odcina od ciemnej wersji, powinien też być ciemny, nie wierzę, że wasz