Wpis z mikrobloga

Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał się nowej odsłony! Przebudowaliśmy niemal wszystko, a o najważniejszych zmianach dowiecie się ze znalezska: https://wykop.pl/link/6986551/calkowicie-nowa-wersja-serwisu-sprawdz-co-zmienilismy-na-wykopie

Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet #polska #wykopchangelog
Pobierz
źródło: Nowy Wykop
  • 688
@wykop: zazwyczaj sie nie angazuje w te przepychanki ale,
#!$%@? barany #!$%@? nie dziala wam apka na ios. Nie wiedzialem co sie dzialo bo apka wywalala timeout. Wszedlem na kompie zobaczyc czy ktos ma tez taki problem no i ....
Wlasnie mnie wykluczyliscie z portalu barany.
@wykop: GDZIE UPDATE DO APKI NA iOS?!?!? Ja napewno nie będę wbijał na Wykop przez weba, a napieprzam tu 2137 postów dziennie generujących 711 polubień. Zakładam, że nie będę osamotniony w moim podejściuZ
@wykop
Mi się najbardziej podoba, że za każdym razem muszę ponownie logować się w aplikacji. Drugą fajna rzeczą jest poprawioną nieczytelność, ciężko zauważyć gdzie się kończy a gdzie zaczyna post.
@wykop: nowy wykop to jest dramat. Kompletnie nieczytelny, przekombinowany, miniaturki obrazków za małe, powinny być po lewej stronie. Pamiętajcie - im prościej, tym lepiej
@wykop: mnie się najmniej podoba fakt, że zabraliście mi bordo i z dnia na dzień jestem w ogóle niesklasyfikowanym wykopkiem ( ͠° °)
A na poważnie - gdzie się podział infinite scroll? Gdzie działająca apka na iOS? Dlaczego nie można ustawić trybu nocnego na stałe, tylko po ponownym logowaniu muszę przestawić wajchę ręcznie kolejny raz?
ajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)


@wykop: Szczerze mówiąc wchodzę okazyjnie, ale starsza odsłona o wiele bardziej mi się podobała. Ta jest nieuintuicyjna, nieprzejrzysta i zdecydowanie mniej funkcjonalna.

Podsumowując negatywnie oceniam zmianę.