Wpis z mikrobloga

Nie, wymuszana przez państwo praca za darmo – kiedyś nazywało to się czyn społeczny – nie jest spoko.

@gunsiarz:
Jak najbardziej się zgadzam. Powinna być opcja sortowana - bezpłatna i opcja płatna bez sortowania. Kto ceni swój czas mniej niż rachunek za śmieci ten sortuje, komu nie chce się babrać ten płaci.

Dodajmy do tego absurd pod postacią odbioru frakcji sortowanych z domów jednorodzinnych raz w miesiącu. Nie dość, że cały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@gunsiarz: W moim rodzinnym mieście w dalszym ciągu w 11 piętrowym bloku są opisane dyżury na mycie klatki - swojego piętra i schodów od niższego półpiętra do wyższego półpiętra
@gunsiarz: Za PRL ludzie śmieci zakopywali. Sortowanie jest w pytę tylko nie przy tych kosztach i fakcie, że nawet teraz posortowane śmieci trafiają do jednej śmieciarki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gunsiarz: ciekawe kiedy wejda numerowane worki i będzie wiadomo ktoś wrzuca niesortowane do sortowanych. Szczególnie jeśli zabudowa wielorodzinna.
#!$%@? jak leci, jak w smietnikach osiedlowych sprawdzają czy gosc spod 8-ki segreguje, a ja #!$%@? do jednego wora? I ja mam marnowac powierzchnie w chacie na pojemniki i myć te kubki i #!$%@? szajs i ułatwiac MPO jak biorą za to coraz wiekszy hajs? Niech sobie sami to segregują
@goferek akurat według mnie nie potrzeba 5 pełnowymiarowych kubłów. Mam taki kosz wielkości normalnego podzielony na 3 komory. W sumie to kupiłem, bo był w obi w takiej samej cenie jak normalny. Szkła praktycznie nie używam, to nawet jak butelka po piwie się zdarzy to nie potrzebuję osobnego pojemnika na 1-2 butelki w tygodniu. Z bio jest największy problem i jeszcze nie wymyśliłem nic w tym temacie to wyrzucam do zmieszanego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@DziobakApokalipsy_: ok, a teraz pomyśl o rodzinie 2+2 w bloku. Trochę więcej produkują śmieci.

Warto wczuc się w sytuację innego człowieka a nie tylko mówić że jest ok no bo przecież mi jest dobrze.
To tak jak te dziady co mówią że PiS jest super bo panie kto tyle doł
jak w smietnikach osiedlowych sprawdzają czy gosc spod 8-ki segreguje, a ja #!$%@? do jednego wora


@Vahn: tak to sprawdzają, że jak namierzą że tak robisz to wszyscy mieszkańcy zapłacą więcej za śmieci i potem Janusz będzie namierzać, która frajerzyna nie segreguje xD

Tacy ludzie nie potrafiący żyć w społeczeństwie i żadnej społeczności, powinni sobie dom na wsi kupić i robić co chcą
Kto ceni swój czas mniej niż rachunek za śmieci ten sortuje, komu nie chce się babrać ten płaci.


@smk666: czas na sortowanie śmieci XD stawiasz sobie dwa śmietniki pod zlewem, na zmieszane i na plastik/metal (bo to trafia do jednego pojemnika) i zależnie co masz w rączce to wrzucasz do jednego lub drugiego śmietniczka.

Jesteś upośledzony?