Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 411
Kasia Babis, znana internetowa feministka i lewaczka krytykuje i wyśmiewa video, na którym ukraińscy żołnierze w wolnym czasie tańczą, próbują zrobić salto lub nacierają się śniegiem (dla zdrowia, rześkości lub higieny).

Źródło: https://twitter.com/kasiababis/status/1613886207183785990

#ukraina #wojna #rosja #pieklomezczyzn #neuropa #bekazlewactwa #feminizm #toksycznameskosc
Pobierz pablo397 - Kasia Babis, znana internetowa feministka i lewaczka krytykuje i wyśmiewa ...
źródło: comment_16736765817PFLWWEODadx5OlqtM9IUh.jpg
  • 94
@rezydenttomek Jak miałem naście lat i ktoś mieszał polski z angielskim, to był wyśmiewany i traktowany jak błazen, a w latach 90' znajomość angielskiego nie była taka oczywista. Teraz, kiedy nawet dzieci znają podstawy komunikacji w obcym języku, nastoletnie pajace robią mieszankę polsko-angielskoego bełkotu, żeby zaszpanować, że znają angielski? Serio? To chyba jakieś kompleksy, bo nic innego nie przychodzi mi na myśl...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pablo397: Przeczytałem ten ponglish parę razy i wydaje mi się że ona jednak propsuje ten klip. Z tego co rozumiem to według niej peak męskości to właśnie te wygłupy i że jest fajny vibe.
Uwierz mi - nie xD

Np. neuropki to w większości liberałowie gospodarczy, albo są gdzieś pośrodku - takich antykapitalistów tutaj jest serio mało.


@johny-kalesonny:
@sredni_szu:

Ze 2 czy 3 lata temu jakiś wykopek zrobił ankietę aby zobaczyć jak to właściwie jest z poglądami gospodarczymi tych neuropków wykopowych - zebrał od nich wyniki gospodarczej wersji tych political compass, (picrel) - i okazało się, że w przeważającej mierze neuropki to czyści kapitaliści,
Pobierz spere - >Uwierz mi - nie xD 
Np. neuropki to w większości liberałowie gospodarczy, al...
źródło: comment_16736906356GM3mbvGYgUEFjfxtDWeUZ.jpg
@pablo397: Ale wiesz, że ona się wypowiada POZYTYWNIE o tych gościach xD stare boomery na wypoku hejtujace, że młodsi od nich (nie koniecznie wiekiem ale też duchem) mają inny język xD nowe, nie znałem
@spere: to już było. Kiedyś Koroluk zrobił taki wpis, a masa innych ludzi zaczęła się do niego dołączać. Większości wyszło właśnie, że są bardzo blisko środka. Nawet udało mi się znaleźć ten wpis: link

@mwmichal: pozytywnie, ale nazywa ich "niewinnymi rzezimieszkami"? Pragnę przypomnieć co to słowo oznacza. Chociaż jest możliwość, że ona po prostu tego nie wie - osoby, które "always tak #!$%@?ą pół English, pół Polish", zazwyczaj nie znają
Pobierz KaiserBrotchen - @spere: to już było. Kiedyś Koroluk zrobił taki wpis, a masa innych ...
źródło: comment_1673692775eSIXLPtmDj4smoUBlKu2AP.jpg