Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 411
Kasia Babis, znana internetowa feministka i lewaczka krytykuje i wyśmiewa video, na którym ukraińscy żołnierze w wolnym czasie tańczą, próbują zrobić salto lub nacierają się śniegiem (dla zdrowia, rześkości lub higieny).

Źródło: https://twitter.com/kasiababis/status/1613886207183785990

#ukraina #wojna #rosja #pieklomezczyzn #neuropa #bekazlewactwa #feminizm #toksycznameskosc
Pobierz pablo397 - Kasia Babis, znana internetowa feministka i lewaczka krytykuje i wyśmiewa ...
źródło: comment_16736765817PFLWWEODadx5OlqtM9IUh.jpg
  • 94
@pablo397: ni #!$%@? nie wiem czy ona się z tego śmieje czy nie, ale wiedząc jakie ma stanowisko w kwestii Ukrainy to pewnie okaże się że faktycznie nie chodziło o #!$%@? na facetów jak se w głowie na początku wszyscy ułożyliśmy. Mam nadzieję przynajmniej
Jeśli jakiś przejaw lewactwa cię irytuje to znaczy że nie jesteś lewakiem tylko wrednym prawakiem, pisowcem albo wręcz konfederatą


@sredni_szu: Uwierz mi - nie xD Lewactwo ma w sumie ten fajny plus, że nie jest kucowate, w sensie nie ma tego problemu, że wszystko "na lewo od Korwina to lewak". Np. neuropki to w większości liberałowie gospodarczy, albo są gdzieś pośrodku - takich antykapitalistów tutaj jest serio mało.
@pablo397: tutaj raczej chodzi o to, że ona właśnie mówi że męskość to nie bójki, obrażanie, udawanie samca alfa i ukrywanie emocji tylko najlepsza męskość to ta oparta na typowych chłopięcych zabawach (bo nieszkodliwa)
@pablo397: Zazwyczaj jestem dość dobry w odszyfrowywaniu tego bardzo charakterystycznego ponglisza w wariancie twitterowym, tutaj się poddaję - dołączam do grona osób które nie mają zielonego pojęcia o #!$%@? chodzi.
@Wink: Ona to akurat tak wyartykułowała, że nieważne co miałaby na myśli, brzmi po prostu jak zgorzkniała feministyczna drwina. Nawet jeśli miała założenie pozytywne, to mimowolnie z niej wylewa się po prostu seksistowski jad.
@pablo397: Oo Kasiunia Babis. To ta co zamknęła swój kanał na którym zgrywała antysystemowy, lewicowy ideał - bo ludzie jej wytknęli kampanię dla Zalando. Hipokrytka lvl hard, żeby zgrywać osobę, która antykorporacyjna, anty fast fashion, anty wykorzystywanie ludzi i nagrywa o tym filmy gdzie krytykuje innych za pogon za kasą, a potem radośnie promuje korporację odzieżowa sprzedająca cala masę ubrań szytych w Azji. Żeby nie było - mi Zalando nie przeszkadza.
@johny-kalesonny: No mnie lewactwo sensu stricte to raczej okolice partii Razem i ślepego przenoszenia zachodnich problemów połączonego z poczuciem absolutnej wyższości.

Liberałowie to po prostu liberałowie, dla mnie złoty środek ale pewnie głównie dlatego że sam się z tym identyfikuję.