Wpis z mikrobloga

Jak pracodawca może żądać, abym wykorzystywał swój prywatny czas na przebranie.
Wystarczy, że jestem na warsztacie punktualnie.
Ja prdl…jedni w godzinach pracy srają i jedzą śniadanie, a ja MUSZĘ być przebrany bo starym się to nie podoba.
#pracbaza #januszex
  • 108
  • Odpowiedz
@login_89: sprawdź dobrze kodeks pracy i odbijaj pileczke. Ja kiedys tak z szefem robilem jak zaczal mnie cisnac jakimiś przepisami z prawa pracy to ja wyciagnalem inne przepisy... to sie szybko dogadalismy :).
Pytanie czy sie dogadasz (jakis kompromis powinniscie wypracowac) czy nie i moze marnujesz czas w danym zakladzie.
  • Odpowiedz
@login_89: U mnie działa to tak samo, rozpoczynam prace o 10:45 to mam być do niej GOTOWY, a nie przybyć do niej, większość osób jeździ autobusami to koczują w robocie z 40min przed czasem wiec przebierają się w pracy, Ja autem jeżdżę więc przebrany już przyjeżdżam więc dużo czasu zaoszczędzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@login_89: Następnym razem jak zadzwoni o 06:05 to powiedz, że właśnie wyszedłeś z domu i idziesz na przystanek, bo nie będziesz prywatnego czasu na dojazdy poświęcał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak pracodawca może żądać, abym wykorzystywał swój prywatny czas na przebranie.


@login_89: U mnie to prawie godzinę przed pracą musisz być, a wychodzisz ze 40 minut po... a do tego 99% społeczeństwa, cię nienawidzi. Takie rezczy.
  • Odpowiedz