Wpis z mikrobloga

z #!$%@? genami to można nawet chodzić przez lata na siłownie i nie mieć tego słynnego zarysu mieśni xd


@PrawaRenka:
Bez przesady, każdy może wyglądać lepiej. Nie każdy może mieć proporcje jak rzeźby Michała Anioła, ale każdy może coś ze sobą zrobić, żeby poprawić wygląd swojego ciała.
@trololo55: Nie, nie mam grubych kości. Nigdzie o tym nawet nie wspomniałam. Po prostu kobiety potrzebują dużo więcej wysiłku, by utrzymać dobrą sylwetkę ze względu na zwiększoną zawartość tkanki tłuszczowej oraz różne oddziaływanie hormonów. Zwyczajna kwestia biologiczna.
ze względu na zwiększoną zawartość tkanki tłuszczowej oraz różne oddziaływanie hormonów. Zwyczajna kwestia biologiczna.


@peszek_leszek: ale jeżeli dziennie przyjmuje się tyle kalorii, ile się zużywa, to ta dodatkowa tkanka tłuszczowa nie powstanie nigdy. I żadne hormony nic tu nie zmienią. Tak samo nie jest to kwestia biologii, a fizyki. Przyrost tkanki tłuszczowej przy ilości dostarczonej energii równej ilości zużytej energii byłby sprzeczny z zasadą zachowania energii oraz wynikającymi z niej zasadami
@peszek_leszek: Mężczyźni raczej bardziej potrzebują tkanki tłuszczowej- minimum 15% bo to wymóg ewolucyjny wynika z większej aktywności fizycznej. Kobiety które ćwiczą mocno na siłce- głównie zmniejszają tkankę tłuszczowo najczęściej przez to mają niskie libido. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PrawaRenka No to ja nie wiem jak #!$%@? te genu trzeba by mieć, żeby po latach ćwiczeń nie mieć zarysu mięśni. Ja z chłopaka z piwnym brzuchem w rok zrobiłem kaloryfer. Wiadomo nie jak kulturysta, ale wyglądam lepiej niż 98% facetów.