Wpis z mikrobloga

  • 1
@Famine

@annlupin


A wiesz co Misiek? C--j mi w dupe bo myślałem, że jutro do roboty idę i nie zrobiłem sobie zaopatrzenia w prowiant.


Ale cały dzień dziś leci punk więc niech się misie też bujają
Famine - @Famine
@annlupin

A wiesz co Misiek? C--j mi w dupe bo myślałem, że jutro d...
  • Odpowiedz
@annlupin: Mnie najbardziej poruszyła historia młodej laski którą niedźwiedź zżerał na żywca, ta myślała że już skończył - a ten poszedł po małe. Dzwoniła w trakcie tego do matki i mówiła: "mamo, już nie boli". (Treść z Wykopu, ale nie znajdę). Dlatego nie lubię "miśków".
  • Odpowiedz