Wpis z mikrobloga

Jak byłem mały to zainstalowałem sobie 3d pulpit pic real, można było rzucać ikonami i działa na nie jakaś tam nawet fizyka. Obciążało kompa strasznie, a demona prędkości też nie miałem. Finalnie chciałem to usunąć, ale się nie dało bo "program jest aktualnie używany" i musiałem oddać za własne kieszonkowe do fachowca komputer na przeinstalowanie windowsa.
#pcmasterrace #komputery
Huntley - Jak byłem mały to zainstalowałem sobie 3d pulpit pic real, można było rzuca...

źródło: comment_1673476947gFGVbTrt1J2qWESdeZZfNi.jpg

Pobierz
  • 18
@Huntley: Eh czasy cd action i tych głupich programów, ale fakt każdy był młody i jarał się takimi głupotami póki się nie zrozumiało jak to obciąża system, a nie czekaj, smartphony i animowane tapety xDD
musiałem oddać za własne kieszonkowe do fachowca komputer na przeinstalowanie windowsa.


@Huntley: Ja za dzieciaka chciałem zrobić dual boot Windows XP + Fedora, zgadnij kto przy grzebaniu w partycjach #!$%@?ł XP ze wszystkimi danymi rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ja za dzieciaka chciałem zrobić dual boot Windows XP + Fedora, zgadnij kto przy grzebaniu w partycjach #!$%@?ł XP ze wszystkimi danymi rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@L3gion: identycznie zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Win 98 i masa nakładek sprawiających że wyglądał jak XP, do tego tapeta z ruchomymi cyferkami w stylu matrixa. Wtedy wyświetlanie pulpitu to był max co mógł zrobić ten komputer xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Huntley: ja zainstalowałem jakiegoś wirusa i musiałem oddać, powiedzieli że będzie na piątek, pojechałem tam w piątek i nie zrobiony, bo "to coś poważniejszego", to był najgorszy weekend w moim życiu( ͡° ʖ̯ ͡°)
do fachowca komputer na przeinstalowanie windowsa


@Huntley: to niezła niedojda z ciebie była. Prawie każdy sam potrafił formata zrobić, z takich usług korzystali tylko wąsaci Janusze i kobiety
@Huntley w 99/00 postanowiłem zrobić porządki na dysku. Ikony gier na pulpicie wrzuciłem sobie do folderu "gry". Resztę plików z dysku #!$%@?łem bo na co to komu potrzebne. Te zdziwienie jak próbowałem odpalić gierki z ikonek ( ͡º ͜ʖ͡º)

To były moje początki z komputerem.
w 99/00 postanowiłem zrobić porządki na dysku. Ikony gier na pulpicie wrzuciłem sobie do folderu "gry". Resztę plików z dysku #!$%@?łem bo na co to komu potrzebne. Te zdziwienie jak próbowałem odpalić gierki z ikonek ( ͡º ͜ʖ͡º)

To były moje początki z komputerem.


@kowallo: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Finalnie chciałem to usunąć, ale się nie dało bo "program jest aktualnie używany" i musiałem oddać za własne kieszonkowe do fachowca komputer na przeinstalowanie windowsa.


@Huntley: xDDD czuję ten dziecięcy vibe