Wpis z mikrobloga

@Glikol_Propylenowy:

Ogólnie potraktuj to też na zasadzie przygody i łapania ciekawych wspomnień o których później będziesz opowiadał po powrocie do Polski znajomym przy piwku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znajomi będą mieli #!$%@? na to jak to jest za granicą. Przynajmniej u mnie tak było, tylko JA JA JA JA, bombelek, Ja JA
@Strahl: dlatego nas nie szanują. Bo takie pomyje jeszcze Niemca po rączkach całują ze mogą w piwnicy mieszkać.
Ja mam opłacony nocleg, pokój 1 osobowy wszystko nowe. Jak coś trzeba to dzwonie i w ciągu tygodnia wymieniają albo dostarczają. Parę razy nadziałem się na mine za granicą, ale to się pakujesz i jedziesz do innej roboty. A takie śmiecie siedzą w tym syfie i się cieszą ze maja na taniego browara.
@Strahl:

mi za 210e warm dali szpitalną kawalerke pracownicza 37 metrów w pełni umeblowaną, czyściutką i zadbaną,

Gdzie takie daja? To sobie tam robotke ustawie :D

trace wiare

Wiara nic w tym wypadku nie da. Trzeba od razu przywalic mocnym alkoholem. W tym wpadku im tanszy tym lepiej ;)

@Glikol_Propylenowy:

No, już widzę, jak robisz takie rzeczy będąc pierwszy raz na emigracji xD

Przeciez wpisy OPa widze juz ktorys raz.
@NexciaK: To może zamiast mnie roastowac, bo napisałem coś co Ci się nie podoba, napiszesz opowi ładnie w punktach co ma zrobić, żeby pracodawca ogarnął mu hotel i za niego zapłacił, bo warunki nie są zgodne z jakąś tam ustawa na Cito, i jeszcze żeby później nie miał przypadlu w robocie i nie #!$%@? go pod byle pretekstem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Strahl: Ja bardzo lubie pracowac w roznych placowkach medycznych. Chociaz raczej szyje tam szafy niz pacjentow. Ale moze sie nie polapia na rekrutacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Glikol_Propylenowy: Co mam mu doradzic? Telefon do firmy i zmiana. Mieszkania lub firmy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SaintWykopek: no ogólnie to #!$%@? nieźle, ale 150e za pokój na zachodzie to jak za darmo w sumie.
Zawsze mnie #!$%@? że mimo wszystko ktoś potrafi sam sobie zrobić taki chlew i w nim żyć, gorzej jak w oborze.
@Glikol_Propylenowy: ten nexciak to jakiś gnojek który mało przeżył i myśli że świat jest piękny, jedynie gdzie był to w mieście powiatowym z mamusia na bazarze po nowe spodnie. A wy z nim dyskutujecie:D, życie zweryfikuje i sam będzie mieszkał w gorszych warunkach jak mama wygoni do bursy szkolnej po gimbazie :D