Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
slimek16
slimek16

slimek16

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1563
  • Znaleziska 112
  • Mikroblog 1451
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 12

542

Nie żyje znany krakowski adwokat. Został potrącony przez nietrzeźwego kierowcę

Pokaż treści 18+

Nie żyje znany krakowski adwokat. Został potrącony przez nietrzeźwego kierowcę

Jerzy Sioła (79 l.) krakowski adw., zmarł po potrąceniu na przejściu dla pieszych w centrum. Kierowca mercedesa uciekł, ale w nocy siłą wyciągnięto go z mieszkania To Ukrainiec (47 l.). Był pijany, a narkotest wykazał obecność amfetaminy. Jechał z 46 l. babą. Uciekła. Odnaleziono, wywleczono.

Poludnik20
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 18.06.2026, 15:50:11
  • 96
  • #
    krakow
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawnicy
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
slimek16
slimek16
slimek16 19.06.2026, 14:02:54 via Wykop
  • 0
https://www.dziennikwschodni.pl/artykul/389855,za-jazde-z-ponad-3-promilami-wrocil-na-ukraine
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HoroLive
HoroLive
16.06.2026, 06:47:58
  • 608
Przypominam, że najlepsze w życiu co może Cię spotkać, to:

Kochająca żona/mąż, zdrowe dziecko i swoje mieszkanie/dom.

Dopiero później są to podróże, kariera i inne hobby ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #niepopularnaopinia #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slimek16
slimek16
slimek16 16.06.2026, 14:10:32 via Wykop
  • 0
@HoroLive: 14 lat w Niemczech przepracowane na budowie, teraz w Polsce swoje mieszkanie nówka sztuka które sam wykończyłem a z podróży to byłem raz w Paryżu i w Pradze, dopiero w tamtym roku pierwzy raz byłem nad morzem w sopocie ,a w górach dalej nigdy:D teraz dopiero nadrabiam:D
  • Odpowiedz

380

Jest opinia biegłych w sprawie mordercy z Kadłuba

Jest opinia biegłych w sprawie mordercy z Kadłuba

Łukasz G. jest w pełni poczytalny i będzie odpowiadał karnie jak osoba dorosła.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 09.06.2026, 12:57:26
  • 165
  • #
    kadlub
  • #
    morderstwo
  • #
    opole
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    digitalnexus
slimek16
slimek16
slimek16 10.06.2026, 14:50:52 via Wykop
  • 1
@Akuzativ94: ten co na UW z siekiera latał też niezły świr i jeszcze był taki który zabił nowego chłopaka swojej eks a potem sam się zastrzelił na rynku w Poznaniu
mirko_anonim
mirko_anonim
09.06.2026, 09:43:05
  • 14
✨️ Nostalgia i podróże: Odkrywanie marzeń sprzed lat Ⓘ
Jezu jak ja nienawidzę swoich genów.. geny od prymitywnego chłopa. Lubię sobie oglądać kanały podróżnicze na youtube, często popijając przy tym kilka mocnych piwek i jedząc jakieś niezdrowe żarcie ale ostatnio wpadł mi jeden filmik który pamiętam że oglądałem już w 2019 albo wcześniej. Czaicie to jaki to kawał czasu? Ponad 7 lat temu oglądałem sobie Polaka w USA, popijając aż zacznie szumić w
mirko_anonim - ✨️ Nostalgia i podróże: Odkrywanie marzeń sprzed lat Ⓘ
Jezu jak ja nie...

źródło: hq720

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slimek16
slimek16
slimek16 09.06.2026, 11:42:58 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: rel
  • Odpowiedz
slimek16
slimek16
slimek16 06.06.2026, 07:27:13
  • 1
kursy na ten mecz to takie jakby Barcelona grala z beniaminkiem
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KiedysBedzieLepiej
KiedysBedzieLepiej
06.06.2026, 07:37:32 via Android
  • 0
@slimek16: real j---ć
  • Odpowiedz
budep
budep
05.06.2026, 04:40:07
  • 1296
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slimek16
slimek16
slimek16 05.06.2026, 15:55:17 via Wykop
  • 0
@budep: to nie Ukrainke chcą wywalić za sprzątanie klatki w bloku i zbieraliśmy podpisy bo nie przykłada się do pracy i myje samym mopem bez wcześniejszego zamiatania, to nie Ukrainiec do mnie wyszedł z pięsciami na ulicy niczym nasz Polski Seba, to nie Ukraińcy sie bili na granicy i musiałem spieprzać do lokalu bo myśleli ze ja jeden z innej bandy, to wszystko mi się śniło wiesz? mógłbym jeszcze troche
  • Odpowiedz

8

Szef ukraińskiego MSZ apeluje do Polaków. Wytłumaczył, skąd wzięła się nazwa "Bo

Szef ukraińskiego MSZ apeluje do Polaków. Wytłumaczył, skąd wzięła się nazwa "Bo

"Eskalacja napięć między Ukrainą a Polską nie przynosi korzyści ani Ukraińcom, ani Polakom"

jaros69-ja
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 03.06.2026, 09:31:33
  • 22
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    ukraina
  • #
    informacje
slimek16
slimek16
slimek16 04.06.2026, 21:41:57 via Wykop
  • 0
@panzerfucker: wpisz sobie w AI jeśli nie wierzysz ale ja tam żyłem i widziałem na oczy, Ukraińskich rejestracji aut jest wiecej niż Polskich, oni dawno już tam z Polski uciekli i jest ich 1,3mln ,ja będąc jeszcze tam pytałem się znajomych czy już wszyscy Ukraińcy przyjechali do Niemiec czy jeszcze jacyś zostali w Polsce, a i wyszukaj sobie ilu sie zatrudniło a ilu stojących na skwerkach niczym Ci imigranci z
slimek16
slimek16
slimek16 05.06.2026, 09:12:56 via Wykop
  • 0
@panzerfucker: właśnie sęk w tym że Niemcy dali im taki sojcal że połowie się iśc do pracy nie chce, jeszcze jak wyjeżdżałem z Niemiec na koniec 2024r to były organizowane zbiórki dla nich, podjeżdżali w wyznaczonych terminach pod zbiórke i pakowali pełne bagażniki żarcia itp a opróćz tego dostawali socjal pienieżny, mało tego, Ukraińcy których poznałem już w 2015r są na nich źli i chyba zazdrośni bo psioczą na nich
slimek16
slimek16
slimek16 04.06.2026, 16:07:51
  • 0
#tenis Ruska matrioszka chyba wygra
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fantazmat
fantazmat
01.06.2026, 07:32:59
  • 17
#przegryw #alkoholizm Oczko, a nawet dwa
fantazmat - #przegryw #alkoholizm Oczko, a nawet dwa

źródło: 1000021281

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slimek16
slimek16
slimek16 01.06.2026, 12:02:33 via Wykop
  • 0
@fantazmat: jaka to apka?
  • Odpowiedz
Jutinka
Jutinka
25.05.2026, 10:04:20
  • 0
#latwogang Fajne to było jak przejeżdżał to ludzie wiwatowali mu,skąd wiedzieli którędy b ędzie jechał? Oraz drugie zebrał pieniądze na doje dzieci zaczeli zbiórkę na trzecie diecko lecz transmisja się zakończyła nie wraca z Gdańska do Zakopanego trudniejszą trasą to powinien zrobić live z domu.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slimek16
slimek16
slimek16 25.05.2026, 10:14:03 via Wykop
  • 3
@Jutinka: jeśli ktoś oglądał na komputerze to na wielkim ekranie było widać czasami z kamery kanalu zero nazwy miejscowości.Jeśli ktoś znal mniej więcej lokalizacje to z telefonu można było odpalić google maps i po zakorkowanych ulicach oznaczonych na czerwono było widać w którym kierunku sie przemieszczał.
  • Odpowiedz
slimek16
slimek16
slimek16 24.05.2026, 21:17:49
  • 2
#latwogang a czemu on w busie z chłopakami na koniec zamiast ze swoją dupencją w hotelu? widział się chociaż z nią? bo końcówke sobie odpuściłem, a widziałem jeszcze jak z nią gadał przez tel i mówiła że zaraz wylatuje z Wawy do Gdańska Edit: a nie on gadał z nią jeszcze jak jechał ale ogladalem tylko jak wjechał i troche jak jechał na autokarze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slimek16
slimek16
slimek16
Autor
24.05.2026, 21:36:49 via Wykop
  • 0
@johny-kowalski: kolego,nie wiem czy trolujesz o jakimś Hrubieszowie ale serio kolo 20 dzwoniła i gadał z nią,na koniec mówił że ją kocha i dał znać publice że jego dziewczyna wylatuje z Wawy
  • Odpowiedz
slimek16
slimek16
slimek16
Autor
24.05.2026, 21:40:10 via Wykop
  • 0
@Yoshimatsu1209: @johny-kowalski szkoda że nie ma zapisanego streama bym wam udowodnił toż jak zatrzymał się 19km przed Gdańskiem to myślałem że to specjalnie zrobił aby ona zdąrzyła dojechać na miejsce przed jego przybyciem bo samolot o 20:50 w Gdańsku lądował (sprawdzałem) dlatego pytałem czy się pojawiła
  • Odpowiedz
slimek16
slimek16
slimek16
Autor
24.05.2026, 23:21:09 via Wykop
  • 0
racja, myslałem że dostane jedną krótką odpowiedź a tu się rozwineło trochę, po prostu zdziwił mnie fakt że nie został z nią a wraca z kolegami,może coś mi sie pokiełbasiło i gadał z mamą a nie swoją kobietą ,nie ważne, zamykamy temat
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
24.05.2026, 22:19:35
  • 5
Jemu teraz po nocy będzie się śniło " latwogang mogę zdjęcie?"

"Cześć cześć fajna bluza, fajny rower, fajne auto"
#latwogang
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slimek16
slimek16
slimek16 24.05.2026, 22:35:37 via Wykop
  • 0
@raseri: kabanosy
  • Odpowiedz
slimek16
slimek16
slimek16 24.05.2026, 22:45:59 via Wykop
  • 0
@raseri: nie, jakiś gość do niego podjechał rowerem i mu kabanosy wciskał, i jak był na autobusie to mu koleś chciał rzucić kabanosy, w obu przypadkach podziękował :D ale będzie śnił o tych oferowanych rarytasach :D
  • Odpowiedz
slimek16
slimek16
slimek16 24.05.2026, 23:07:55 via Wykop
  • 0
@raseri: kurde dobra była ta babeczka,wyczuła moment na reklame :Dakurat miał pauze gdzieś w lesie i ona podleciała :D, co ona myślała że cała ekipa przyjdzie na lody i walić ta cała akcje? a ona będzie do końca życia się chwalić kto u niej był i kase liczyć :D jeszcze wlepke by walnęła że "tutaj był łatwogang"
  • Odpowiedz
Dominikjagoda
Dominikjagoda
24.05.2026, 18:34:26
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slimek16
slimek16
slimek16 24.05.2026, 22:25:05 via Wykop
  • 5
@Dominikjagoda: ja żyłem w Niemczech 14lat i oglądałem ten podcast w całości, walił takie farmazony że nie wiem czy on przypadkiem nie żyje w Niemcach ale pod Lublinem
  • Odpowiedz
pomarancza_testovirona
pomarancza_testovirona
24.05.2026, 21:07:45
  • 8
kochani dziękuję wszystkim za ten spędzony czas na tagu, za dyskusje na poziomie w porównaniu do czatu na yt, dobrej nocy wszystkim i pamiętajcie " piotrek mogę zdjęcie ? " #latwogang
pomarancza_testovirona - kochani dziękuję wszystkim za ten spędzony czas na tagu, za ...

źródło: goku thanks

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slimek16
slimek16
slimek16 24.05.2026, 21:32:26 via Wykop
  • 1
@pomarancza_testovirona: również dziękuję! Czeeeść,Cześć, miłego! ciagle słyszę to w uszach :D
  • Odpowiedz
KebabZSosemTrzepanym
KebabZSosemTrzepanym
24.05.2026, 21:12:26
  • 1
#latwogang dobra to po strimie... do zobaczenia za miesiąc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slimek16
slimek16
slimek16 24.05.2026, 21:28:17 via Wykop
  • 0
@KebabZSosemTrzepanym: Cześć, cześć, miłego! :D
  • Odpowiedz
johny-kowalski
johny-kowalski
24.05.2026, 21:11:05
  • 1
Czy ktoś zrobił zapis całego przejazdu bo chciałbym to sobie na spokojnie obejrzeć? #latwogang
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slimek16
slimek16
slimek16 24.05.2026, 21:14:51 via Wykop
  • 0
@johny-kowalski: mam nadzieję że będzie jakiś skrót całego live, chociaż ja ten weekend muliłem sam w domu to prawie całego obejrzałem nawet to póżnych godzin ale fajnie się oglądało jego wzloty i upadki
  • Odpowiedz
slimek16
slimek16
slimek16 24.05.2026, 21:26:44 via Wykop
  • 0
@krysttu: no może źle to trochę ująłem, tam już koło Łodzi był wrakiem i myślałem że dojedzie ale w poniedziałek:D
  • Odpowiedz
slimek16
slimek16
slimek16 24.05.2026, 20:15:26
  • 0
#latwogang jak będzie udzielał wywiadu to mu bedzie ostro z pynia jechało czosnkiem po tym sosie:D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

solejukowski
solejukowski
24.05.2026, 20:20:01 via Android
  • 4
@slimek16: on się nie myl od 50 godzin, akurat do braku świeżości to już wszyscy dookoła się przyzwyczaili xd
  • Odpowiedz
berlinale
berlinale
berlinale
24.05.2026, 20:25:26 via Wypiek
  • 0
@solejukowski wręcz swojsko
  • Odpowiedz
slimek16
slimek16
slimek16 24.05.2026, 20:11:34
  • 0
#latwogang gdzie oni jada teraz bo juz nie jestem w temacie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johny-kowalski
johny-kowalski
24.05.2026, 20:13:20 via Wykop
  • 0
@slimek16: na rynek zapewne
  • Odpowiedz
slimek16
slimek16
slimek16 24.05.2026, 19:30:27
  • 2
#latwogang u mnie na wschodzie na zadupiu ciemno, a tam tak widno
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FairPlay
FairPlay
24.05.2026, 19:33:23 via Wykop
  • 1
@slimek16: zadupiasta strona kraju, to co się dziwisz wariacik
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.07.2019

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 21.02.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking