Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: gnije z wykopka, który myślał, że za granicą powitają go w 5 gwiazdkowym hotelu, jeszcze może z jacuzzi? Wiadomo, że nie ma lekko za 150 eurasow w mieszkaniu pracowniczym, ale po to emigrowales, żeby się dorobić. Najważniejsze że masz dach nad głową i jest ciepło, masz się gdzie umyć i wysrać, na luksusy przyjdzie czas później, jak trochę się dorobisz. Wyjeb ten materac - serio xd w tym tygodniu kup
@SaintWykopek chłopie podłoga ładna czyste, kibel nie osrany, łazienka czysta, ogólnie w miarę czysto i nie nasrane wszędzie gdzie się da. Parę gratów do ogarnięcia w pół godzinki, jakąś żaluzja odpadająca czy klapa od kibla urwana to pierdoły, widać, żeś pierwszy raz za granicą, bo nawet nie wiesz jakiego białego kruka trafiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@krucjan: dokładnie, a to że będziesz mieszkał z Władkiem który dopiero
Ogólnie potraktuj to też na zasadzie przygody i łapania ciekawych wspomnień o których później będziesz opowiadał po powrocie do Polski znajomym przy piwku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Glikol_Propylenowy: O #!$%@? mac, jak ja zawsze gnije z takich typow. Kiedys bym nawet nie pomyslal zeby zostawic psa w takim syfie. Teraz wiem, ze tak bym kwaterowal polaczkow, bo sporo osob twierdzi ze tego typu meliny to norma i
@SaintWykopek: nie słuchaj tych nieudaczników co piszą że to normalne warunki za 150 euro. Są oferty z darmowym noclegiem w 1 osobowych pokojach. Jeśli możesz to wysyłaj cv szukaj nowej roboty i #!$%@? stamtąd bo lepiej tam nie będzie
O #!$%@? mac, jak ja zawsze gnije z takich typow. Kiedys bym nawet nie pomyslal zeby zostawic psa w takim syfie. Teraz wiem, ze tak bym kwaterowal polaczkow, bo sporo osob twierdzi ze tego typu meliny to norma i ucza zycia xD Wiec trzeba ich dymac.

Zgodze sie tylko z jednym slowem z Twojej wypowiedzi. Hotel. Jako ze OP'owi pewnie wynajela firma, to na jego miejscu wzialbym hotel i wystawil firmie rachunek.
@NexciaK: W Polsce gorsze rudery są wynajmowane studentom za 1500 zł, więc nie #!$%@?, że jest jakos ultra źle. Ja to zawsze gnije z takich typów jak Ty, którzy są cwani w Internecie a jak przyjdzie co do czego, to dupa cicho xd

Nie mówię, żeby op siedział tam przez caly jego okres zatrudnienia, mówię żeby się przemeczyl ten miesiąc, poznał okolice, rozejrzał się za innym zakwaterowaniem z dobra komunikacja do