Wpis z mikrobloga

w innych krajach ten przepis funkcjonuje z powodzeniem, tylko polskie zwierzęta za kółkiem nie ogarniają, że to na nich spoczywa odpowiedzialność za pieszych bo to oni mają narzędzie którym mogą odebrać życie i obowiązek im ustąpić.

@zdjeciegipsu: Te "polskie zwierzęta" rozumieją, co to jest odpowiedzialność, a ty ewidentnie nie. "Polskie zwierzęta" kierujące pociągami i tramwajami też powinny "ogarniać", bo mają "narzędzie którym mogą odebrać życie" i to ich odpowiedzialność, kiedy
  • Odpowiedz
@Javert_012824: kolejny przykład który pokazuje że nie dało się wprowadzić większej głupoty niż pierwszeństwo pieszego, ciekaw jestem czy kierowca hamował ale nie wyhamował ze względu na warunki na drodze czy nawet jej nie widział i za późno zahamował
  • Odpowiedz
nawet jeśli chodzi o przejście dla pieszych?


@Barto_: to że jest przejście nie znaczy że można się #!$%@?ć na pałę jak ostatni imbecyl, nawet w świetle prawa w którym pieszy ma pierwszeństwo ma on obowiązek upewnić się że może wejść na przejście
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ibilon: trochę cię poniosło i porównania jakby z dupy, może rurę masz dziurawą i się diesla nawdychałeś. Jeden taki idiota godzinę temu właśnie prawie mnie rozjechał na pasach bo nie raczył się nawet zatrzymać na warunkowym skręcie w prawo. Gorzej niż zwierzęta
  • Odpowiedz
@a665321: gdy ona wychodziła z zakrętu to auto było już prawie na pasach, ona w ogóle nie weszła na pasy bo pasy są za śmietnikiem a nie przed. Baba przecięła krzyżówkę i nie trafiła nawet na przejście dla pieszych xD
  • Odpowiedz
Jeden taki idiota godzinę temu właśnie prawie mnie rozjechał na pasach bo nie raczył się nawet zatrzymać na warunkowym skręcie w prawo.


@zdjeciegipsu: I widzisz, myślisz na drodze. Brawo ()
Niech każdy myśli więc za siebie, a nie zrzuca tą odpowiedzialność na innych. Jadąc autem spodziewaj się, że na osiedlu ktoś wyskoczy zza zaparkowanego obok drogi pojazdu. Idąc do przejścia dla pieszych upewnij
  • Odpowiedz