Wpis z mikrobloga

Wczoraj 2.5 godzinki jeżdżenia wieczorkiem, trochę zamówień było, co aż dziw jak na poniedziałek. Ostatnio narzekałem na napiwki, no to wczoraj jakiś ziomek miał do zapłaty 81zł za zamówienie i nie chciał reszty ze 100zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także 19zł napiwku to mi się podoba. Dziś czas wyczyścić rower z błota, bo i tak nie mam zarezerwowanych godzin.

Przy okazji zakładam swój autorski tag -> #rzultykurier na którym będę zamieszczał tego typu podobne wpisy, odpowiem również na pytania jeśli ktoś by chciał spróbować swoich sił w Glovo.

A teraz czas do swojego kołchozu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#praca #glovo #kurier
JonkeJ - Wczoraj 2.5 godzinki jeżdżenia wieczorkiem, trochę zamówień było, co aż dziw...

źródło: comment_16733232681niUTomjT5iKvSagtWF4pH.jpg

Pobierz
  • 166
@Dragonfruit co ty za bzdury piszesz, 25zl w nowych miastach to gwarantowana stawka, jak zrobiłeś w godzinę dwa kursy jeden za 20zl drugi za 7zl to miałeś 25 gwarant plus 2zl z dostawy czyli 27zl. Dodaje ci się wszystko co powyżej tych 25zl.
Ja rok temu jeździłem


@AquilaTimere: jeszcze tylko dodam, że teraz podobno lipa jest z tego co czytam po grupach na FB dotyczących jeżdżenia z żarciem, jeszcze 2020-2021 to ludzie w domach pozamykani i dużo zamawiali a teraz raczej ludzie szukają oszczędności gdzie się da + restauracje na tyle wywindowały ceny, że dużo osób jak widzi, że ma zapłacić 100zł czyli pół dniówki większości ludzi za jedzenie dla 2 osób z dostawą
@KingaM: Dzień dobry, małe zainteresowanie jest ponieważ Twój tag jest do bani i nic tam niema. Okazało się że sam różowy pasek to za mało.
Op wrzuca codzienne podsumowanie finansowe, pieniądze to nas kręci. Różowych na rowerze jest dużo.
Pozdrawiam
Oczywiście że się tyle da zarobić, ale to wtedy musisz jeździć na pełen etat jako kurier, a ja tylko sobie dorabiam. Kiedyś Glovo to była moja jedyna praca to sam za 2 tygodnie pracy dochodziłem do 2000 (Wychodziło jakieś 1800 na łapę)


@JonkeJ: co to jest to promo? Bo jeśli to tylko jakiś czasowy dodatek do zarobków, który za chwilę zniknie, to wcale nie jest tak super i wychodzi realnie 21