Wpis z mikrobloga

Wczoraj 2.5 godzinki jeżdżenia wieczorkiem, trochę zamówień było, co aż dziw jak na poniedziałek. Ostatnio narzekałem na napiwki, no to wczoraj jakiś ziomek miał do zapłaty 81zł za zamówienie i nie chciał reszty ze 100zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także 19zł napiwku to mi się podoba. Dziś czas wyczyścić rower z błota, bo i tak nie mam zarezerwowanych godzin.

Przy okazji zakładam swój autorski tag -> #rzultykurier na którym będę zamieszczał tego typu podobne wpisy, odpowiem również na pytania jeśli ktoś by chciał spróbować swoich sił w Glovo.

A teraz czas do swojego kołchozu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#praca #glovo #kurier
Pobierz JonkeJ - Wczoraj 2.5 godzinki jeżdżenia wieczorkiem, trochę zamówień było, co aż dziw...
źródło: comment_16733232681niUTomjT5iKvSagtWF4pH.jpg
  • 166
i nie lepiej hulajnogę elektryczną od roweru?


@perfumowyswir: to zależy od miasta, jak są równe chodniki i dużo ścieżek rowerowych to się nada, generalnie teraz się zmieniło prawo i hulajnogą prawie w ogóle nie można jeździć po ulicach a rowerem możesz prawie wszędzie więc jak miasto nie ma dobrej sieci ścieżek rowerowych to hulajka będzie słabszym wyborem.
Ja robiłem sobie sam przeróbkę bo znam się trochę na elektronice i lubię podłubać
@frems: Zwykłym. Jeszcze mnie nie stać na elektryka. Jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bysiiu: Moim zdaniem takie miasta do 100k są najlepsze, bo najmniejsza konkurencja. Ja rozwoże w 65k mieście
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JonkeJ: powiedz jak to wygląda dostajesz np zamówienie idziesz do restauracji i np musisz jechać na drugą.stone miasta czy są jakieś rejony gdzie ty dowozisz a gdzie np samochodem?
@g455: Promo to żadna promocja, pisałem w jednym z moich wpisów. To jest kasa z mnożników, po prostu Glovo to rozdziela. Promo to nadal składowa twojej zarobionej kasy