Wpis z mikrobloga

Wczoraj 2.5 godzinki jeżdżenia wieczorkiem, trochę zamówień było, co aż dziw jak na poniedziałek. Ostatnio narzekałem na napiwki, no to wczoraj jakiś ziomek miał do zapłaty 81zł za zamówienie i nie chciał reszty ze 100zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także 19zł napiwku to mi się podoba. Dziś czas wyczyścić rower z błota, bo i tak nie mam zarezerwowanych godzin.

Przy okazji zakładam swój autorski tag -> #rzultykurier na którym będę zamieszczał tego typu podobne wpisy, odpowiem również na pytania jeśli ktoś by chciał spróbować swoich sił w Glovo.

A teraz czas do swojego kołchozu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#praca #glovo #kurier
Pobierz JonkeJ - Wczoraj 2.5 godzinki jeżdżenia wieczorkiem, trochę zamówień było, co aż dziw...
źródło: comment_16733232681niUTomjT5iKvSagtWF4pH.jpg
  • 166
@JonkeJ: Ja Ci powiem tak: z 8 lat temu zawsze dawałem napiwki, za każdym razem. Ale wtedy płaciłem za pizzę z dostawą 25zł, a teraz z 50zł, już nie daję. Pyszne.pl wywindowało ceny podobno, mają marżę 30% (takie info mam od restauratora, który upadł). Więc sorry, idź do szefa :(.
@JonkeJ: wiesz, może czy można gdzieś przeczytać stawki jak to wygląda? zaintrygowało mnie., ile można wycisnąć maksymalnie ;) (Bez napiwków itd.) (mam pomysł jak to ulepszyć, chyba )

ro rozumiem ważny jest dystans plus stawka podstawowa.
To jakie to są wartości mniej więcej?

np. jak wygląda 1 dostawa na odległość 4 km vs 1 dostawa na odległość 8 km.
no i jeszcze na 1 km by mi wystarczyło ;)

te bonusy