Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Na jaki zegarek bym nie spojrzał, to zawsze coś mi nie pasuje - za drogi, za tani, kiepska marka, za duży, za mały, za gruby, za cienki, brak szafiru, beznadziejna bransoleta, kiepski mechanizm, na co mi chronograf, brzydka tarcza, datownik słabo wkomponowany... O! W końcu! Idealny zegareczek! #!$%@?, niedostępny...
Już sam na siebie jestem #!$%@?. It's over dla chłopa (,)
#zegarki #problemypierwszegoswiata
  • 16
@UnderThePressure: jakbym nie zaczął, jak ty to pewnie dziś bym siedział z górą złomu i bez kasy, bo jak zaczynałem, to mi się co chwila coś nowego podobało, ale byłem na wiele rzeczy nieświadomy ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz jestem taki wybredny, że nic nie mogę kupić xd
@Arachnos83: Dokładnie. A najlepsze jest to że damskie to zwykła stal nierdzewna a męskie to odlew mosiężny z powłoką niklową co czuć w wykonaniu koperty. Mózg rozwala jednak to że firma która robi zegarki dla dużych dzieci (seria z Peanuts i inne) pomija podświetlanie robiąc fajne kwarce. No ale casio miał kiedyś fajne modele z podświetleniem i przeglądam OLX w poszukiwaniu takiego z metalową kopertą.

36mm to akurat idealny rozmiar dla
@UnderThePressure Ale samochód oprócz komfortu daje coś więcej- nazywa się to bezpieczeństwo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mieszkanie to natomiast nasze siedlisko, ostoja człowieka.

Zegarek to tylko zegarek. Gadżet który ma tylko jedno zadanie - pokazać czas.
Jak ktoś już musi mieć drogi to tylko po to aby szpanować. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nawet najwięksi bogacze świata noszą zwykle, byle jakie tanie zegarki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzysztof53647:

Jak ktoś już musi mieć drogi to tylko po to aby szpanować. ( ͡º ͜ʖ͡º)


Ja kupuję zegarki dla siebie, pasjonuje się tym i je po prostu lubię. Szpanowanie zegarkiem mija się z celem, bo 99% ludzi ma gdzieś co masz na nadgarstku.

A wysoka cena wynika z jakości, zaawansowanej produkcji, która często jest wykonywana ręcznie, prestiżu marki i czasem ograniczonej liczby wyprodukowanych sztuk.